11 Yıllık Eşinden Boşanan Yeliz Yeşilmen’den Biten Evliliği İle İlgili Korkutan Açıklama Geldi

Yaklaşık 11 yıldır evli olduğu Ali Uğur Akbaş ile boşanan Yeliz Yeşilmen, boşanma sürecini anlattığı videoda sonunun Bergen gibi olmasından korktuğunu söyledi.

09.09.2021-16:52 - (Son Güncelleme: 09.09.2021-17:05)

Şarkıcılık, oyunculuk ve sunuculuk yapan Yeliz Yeşilmen, çocuklarının babası 11 yıllık eşi Ali Uğur Akbaş’tan boşandı. Boşanma sürecini oldukça sancılı geçiren Yeşilmen, ayrılığı hakkında ilk defa açıklamalarda bulundu. Yeliz Yeşilmen, ‘Sonum Bergen gibi olacak diye korkuyorum’ dedi. 

YELİZ YEŞİLMEN 11 YILLIK EVLİLİĞİNİ BİTİRDİ

Geçtiğimiz şubat ayında evliliği ile ilgili sorunlar yaşadığını kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Yeliz Yeşilmen, 2 çocuğunun babası iş insanı Ali, Uğur Akbaş ile evliliğini sonlandırdı.  

BOŞANMA İLE İLGİLİ HİÇ KONUŞMAYACAĞIM

Bir dargın bir barışık evliliğindeki sorunları bir türlü çözemeyen Yeşilmen, pazartesi günü sessizce boşandığı magazin gündemine bomba gibi düştü. Boşanma haberlerine karşı sessiz kalmayı tercih eden güzel oyuncu, Yeşilmen, ‘Yorum yapmayacağım, hiç konuşmayacağım’ dedi. 

ÖZEL HAYATIMI SORGULAMAYIN

Evlilik süreci boyunca da yaşadıklarını sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan Yeliz Yeşilmen, boşanma iddiaları üzerine gelen sorulara yine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. Yeşilmen, ‘Mesajlarınızı okuyorum, çok teşekkür ederim. Özel hayatımla ilgili de çok soru geliyor ama lütfen özel hayatımla ilgili şeyleri bir süre sormayın. Biz böyle lay lay lom şekilde gidelim’ ifadelerini kullandı. Olaylı giden evliliği hakkında daha öncede açıklamalarda buluna Yeliz Yeşilmen, sonunun Acıların Kadını Bergen gibi olmasını istemediğini belirtmişti. 

ACILARIN İÇİNDE MUTLU OLAN BİR KADINIM

Takipçilerinin sorularına kayıtsız kalamayan Yeliz Yeşilmen, yayınladığı videoda, ‘Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız. Ama her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım’ şeklinde açıklamalarda bulundu. 

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal