Yasemin Sakallıoğlu Harbiye’de İlk Kadın Komedyen Olarak Bir İlke İmza Attı

Harbiye açık hava sahnesinde gösteri yapan ilk kadın komedyen olarak bir ilke imza atan başarılı sosyal medya fenomeni , Yasemin Sakallıoğlu ‘Doğru Koca Nasıl Seçilir ?’ adlı tek kişilik gösterisini Harbiye ‘de gerçekleştirdi.

18.09.2021-18:15 - (Son Güncelleme: 18.09.2021-18:23)Yasemin Sakallıoğlu Harbiye’de İlk Kadın Komedyen Olarak Bir İlke İmza Attı

Harbiye açık hava sahnesinde gösteri yapan ilk kadın komedyen olarak bir ilke imza atan başarılı sosyal medya fenomeni ,  Yasemin Sakallıoğlu ‘Doğru Koca Nasıl Seçilir ?’ adlı tek kişilik gösterisini Harbiye ‘de gerçekleştirdi. Tek kişilik gösteri yapmaya başladığı zamandan beri en büyük hayali Harbiye’de sahne almak olan Sakallıoğlu’nun gösterisi boyunca kahkaha sesleri yükseldi. 

YASEMİN SAKALLIOĞLU DOMDOM KURŞUNU VE ŞIMARIK ADLI GÖSTERİSİYLE İZLEYİCİLERİ BÜYÜLEDİ 

Harbiye’deki gösterisi için hazırlıklara aylar önce başlayan Sakallıoğlu ,  15 gün aralıksız dans provası yaptı. Tarkan’ın Şımarık ve İbrahim Tatlıses’in Dom Dom kurşunu adlı şarkılarında yaptığı dans gösterisiyle seyircilerin beğenisini topladı. Yoğun istek üzerine 3 defa gösterisini tekrarlayan sosyal medya fenomeni büyük ilgi gördü. 

YASEMİN SAKALLIOĞLU KOSTÜMLERİNİ ASTROLJİYE GÖRE SEÇTİ 

Harbiye kostümlerini Cihan Nacar’a diktiren Yasemin Sakallıoğlu , kıyafet seçiminde3 kırmızı ve yeşil renklerini tercih eti. Sempatik fenomen Jüpiter renklerini kullanarak yeşil ve kırmızı renginin kendisini desteklediğini belirtti. Komedyen nikahında takılmayan altınlar ve akrabalarına takılarak seyircilerini kahkahaya boğdu. 

YASEMİN SAKKALLIOĞLUNA SANATÇI DOSTLARI DESTEK OLDU 

Yasemin Sakallıoğlun’nun Harbiyede’ki gösterisini izlemeye gelen ünlüler arasında Hilal Saral, Bensu Soral, Cemal Can Seven , Amine Gülşe Özil ön sıralardan gösteriyi izleyerek dostlarına destek oldu.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal