Yalı Çapkını sezon finalinde neler olacak? Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? (73. bölüm fragmanı)

Star TV ekranlarında ikinci sezonunun finalini yapacak olan Yalı Çapkını’nda sezonun son bölümünde nefes kesen olayların yaşanması bekleniyor. İzleyiciler heyecanla akşam saatlerini beklerken Yalı Çapkını yeni bölüm izle, Yalı Çapkını son bölüm özeti, Star TV Yalı Çapkını 73. bölüm fragmanı gibi detaylar araştırılıyor. Peki Yalı Çapkını sezon finalinde neler olacak? Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? İşte soruların yanıtları…

07.06.2024-17:04 - (Son Güncelleme: 07.06.2024-17:04) Yalı Çapkını sezon finalinde neler olacak? Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? (73. bölüm fragmanı)

Yalı Çapkını’nda adrenalin, aşk ve aksiyon dolu bir sezon daha geride kalmak üzere. Star TV’de son yılların en başarılı dizileri arasında gösterilen yapımın sezon finali bu akşam yayınlanacak bölümle yapılacak. İzleyenler Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un başrollerinde olduğu dizinin yeni bölümünün detaylarını sorgulamaya başladı. Peki Yalı Çapkını sezon finalinde neler olacak? Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?

Yalı Çapkını sezon finalinde neler olacak?

Pelin’in Seyran’a hastalığı bildiğini söylemesi, Seyran’ı derinden şaşırtırken, bu beklenmedik gelişme ikili arasında yeni bir iş birliğinin kapısını aralar. Sevdiklerini koruma arzusuyla daha güçlü olmaya karar veren Ferit, bu zorlu yolda en büyük destekçisi Kont Ziya’dan önemli tavsiyeler alır. 

Yalı Çapkını sezon finalinde neler olacak? Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? (73. bölüm fragmanı)

Kont Ziya’nın rehberliğinde adeta bambaşka birine dönüşen Ferit’in bu yeni hal ve tavırları, Seyran’ın hiç hoşuna gitmez ve çözümü Halis Ağa’ya durumu anlatmakta bulur. Ancak bu hamle, Kont Ziya ile Halis Ağa’yı karşı karşıya getirir.

Artık kötü gidişata bir son verme vaktinin geldiğini anlayan Halis Ağa, Korhan Ailesi’nin üyelerini cezalandırmak için kimsenin tahmin edemeyeceği kadar büyük bir planı devreye sokar. Halis Ağa’nın sona sakladığı asıl sürpriz, herkesi şok içinde bırakırken, Seyran yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgide yürümektedir.

Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?

Yalı Çapkını, sezon finali ile 7 Haziran 2024 Cuma günü saat 20.00’de Star TV’de yayınlanacak. Dizinin yeni sezonunun yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz bilinmiyor.

Kürşat Muratcan Kılıç
muratcankilic@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal