Hudutsuz Sevda 34. bölüm (Sezon finali) fragmanı: Hudutsuz Sevda yeni bölümde neler olacak?

Hudutsuz Sevda’nın sezon finali olan 34. bölümü bu akşam izleyenlerle buluşacak. Finalde neler olacağı sorusu yeni bölüm öncesinde hayranların merak ettiği konular arasında yer alıyor. Peki Hudutsuz Sevda yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar…

06.06.2024-16:25 - (Son Güncelleme: 06.06.2024-16:25) Hudutsuz Sevda 34. bölüm (Sezon finali) fragmanı: Hudutsuz Sevda yeni bölümde neler olacak?

Now TV ekranlarında başarılı bir sezonu geride bırakmaya hazırlanan Hudutsuz Sevda dizisinin sezon finali bölümü bu akşam yayınlanacak. Son bölümde Halil İbrahim’in vurulması sonrasında izleyenler korku dolu anlar yaşarken bu akşam yayınlanacak yeni bölümde neler olacağı belli olacak. Peki Hudutsuz Sevda yeni bölümde neler olacak?

Hudutsuz Sevda yeni bölümde neler olacak?

Halil İbrahim, Nihat tarafından yapılan bir anlaşma sonucu onun eline geçmişti. Ancak Nihat, Halil İbrahim’e acı çektirmek için ona işkence yapıyordu. Tüm bu zorluklara rağmen yılmayan Halil İbrahim, Nihat'ın elinden kaçmayı başardı.

Hudutsuz Sevda 34. bölüm (Sezon finali) fragmanı: Hudutsuz Sevda yeni bölümde neler olacak?

Bu sırada Zeynep ve Halil İbrahim, boşanma davası için mahkemeye çıktılar. İkisi de hala birbirlerine aşık olduklarından, boşanma süreci oldukça zor geçiyordu. Mahkeme çıkışında aniden silah sesleri duyuldu ve Halil İbrahim vuruldu. Zeynep, silah sesini duyunca hemen Halil İbrahim’in yanına koştu.

Peki, Halil İbrahim’i kim vurdu? Defalarca vurulan Halil İbrahim hayatta kalacak mı? Bu soruların cevapları merakla bekleniyor.

Hudutsuz Sevda yeni bölüm ne zaman?

Hudutsuz Sevda dizisinin yeni bölümü 6 Haziran 2024 Perşembe günü saat 20.00’de Now TV’de yayınlanacak. Dizi bugün yayınlanacak sezon finaliyle ekranlara geçici olarak veda edecek.

Kürşat Muratcan Kılıç
muratcankilic@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal