Uzatma Dakikalarında Kendi Kalesine Gol Atıp Takımdan Ayrıldı!

Süper Lig'in ilk yarının son haftasında evinde Atakaş Hatayspor ile karşılaşan Gaziantep FK önde götürdüğü karşılaşmada uzatma dakikalarında yediği gol ile yıkıldı. Kendi kalesine uzatma dakikalarında golü atan Morais ise takım arkadaşlarından özür dileyerek takımdan ayrıldı.

24.01.2021-22:52 - (Son Güncelleme: 24.01.2021-22:52)Uzatma Dakikalarında Kendi Kalesine Gol Atıp Takımdan Ayrıldı!

Karşılaşmanın ardından Gaziantep FK'nın yeni teknik direktörü Ricardo Sa Pinto yaptığı açıklamalarda ;

' MAÇ BİZİM HAKKIMIZDI '

Takım olarak maça iyi ve agresif başladık. Oyunu biz oynamaya çalıştık. Rakibin bizim hata yapmamızı bekleyeceğini biliyorduk. Bunun için de önlem almamız gerektiğinin farkındaydık. Onların forvet oyuncularını tehlikeli olduğunu biliyorduk. O yüzden sürekli oyunu dengede tutmaya çalıştık. İlk yarıda rakibin her şeyini kontrol altına almıştık. Öte yandan takım olarak birçok kez ceza sahasına gelip iyi pozisyonlara girdik. İyi oynayıp iyi pas yaptığımızda da golü bulduk. Rakibe istediklerini yaptırmadık ve maçı kazanmak bizim hakkımızdı.

' MORAİS KENDİ KALESİNE ATTIĞI GOL İÇİN ÖZÜR DİLEYİP AYRILDI '

Tabii ki elimizde daha iyi seçenekler olması için takıma oyuncu getirmek istiyoruz. Çünkü bugün Junior Morais de maç sonu arkadaşlarıyla vedalaşıp kendi kalesine attığı gol için özür diledi ve takımdan ayrıldı. Bana gelen bilgi bu şekilde. Ne olduğunu bilmiyorum. Daha önceden bir şeyler var mıydı bilmiyorum. Sanırım ailesi burada kalmak istemiyor. Nedeni bu olabilir. Ben de şaşırdım bakalım ne olacak.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR