Ünlü Oyuncu Hülya Duyar'dan Kötü Haber! Beyninde Tümör Tespit Edildi

Cem Yılmaz ile reklam çekimi yaptığı sırada fenalaşan, ardından da tatilde baygınlık geçiren ünlü oyuncu Hülya Duyar'dan kötü haber geldi. 51 yaşındaki oyuncunun beyninde tümör tespit edildi.

04.08.2021-09:22 - (Son Güncelleme: 04.08.2021-09:22)Ünlü Oyuncu Hülya Duyar'dan Kötü Haber! Beyninde Tümör Tespit Edildi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başarılı oyuncuları arasında yer alan Hülya Duymaz, geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz'la reklam filmi çektiği sırada bayılmış, arkadaşlarının yardımıyla hastaneye kaldırılmıştı. Duymaz, fenalaşmasının ardından bu kez de tatilde baygınlık geçirdi.

TÜMÖR TESPİT EDİLDİ

Yapılan kontrollerde 51 yaşındaki Hülya Duyar'ın beyninde büyük bir tümör tespit edildi. Duyar'ın rahatsızlığını öğrenen sanatçı dostları hemen seferber oldu. Hülya Duyar çarşamba günü ameliyat olacak.


'KONUŞAMAMAYA BAŞLADIM'

Hastanede tedavi gören ünlü oyuncudan ilk açıklama geldi. Duyar, 'Reklam çekiminde bir anda konuşamamaya başladım. Atak oluştu. Yapamadım sandım. Sonra tatile gittim, orada bayıldım. Doktora gittiğimde büyük bir tümöre rastlandı' dedi.


HÜLYAR DUYAR KİMDİR?

Hülya Duyar, 26 Haziran 1970 tarihinde dünyaya geldi. Çocukluk ve gençlik günlerinin bir kısmını geçirdiği Almanya'ya 1978 yılında taşınmıştır. 1989 yılında eğitimini tamamlayarak kuaför ve makyaj sanatçısı olarak tiyatroya ilk adımını atmıştır. 2000 yılında sinema ve televizyon çalışmalarına başladı. Ayrıca alanıyla ilgili sahne makyajı ve casting işleri de yapmaktadır.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal