UltrAslan Terim'in İstifasını İstedi

Ultraaslan tribün grubu lideri Sebahattin Şirin hem yönetimi hem de teknik heyeti istifaya davet etti.

22.04.2021-09:19 - (Son Güncelleme: 22.04.2021-12:36)UltrAslan Terim'in İstifasını İstedi

UltrAslan'ın lideri Sebahattin Şirin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i yeniden göreve bırakmaya çağırırken ilk kez istifa çağrısına Fatih Terim'i de ekledi.

'GALATASARAY'IN ÖNÜNÜ AÇIN'

Şirin, ultrAslan tarafından retweet edilen mesajında şunları yazdı: "Geçtiğimiz hafta son dönemde yaşananlar üzerine Başkanımız Mustafa Cengiz için bir yazı kaleme alarak mevcut ortamda Galatasarayımızın önünü açmak için son bir hizmet beklediğimizi belirtmiştik. 

Bu düşüncemizi tekrarlayarak ve ekleyerek; Mustafa Cengiz ve teknik heyetimizden Galatasarayımızın önünü açmasını istiyoruz. Vefalı Galatasaray camiası olumlu hizmetlerinizi her zaman hatırlayacaktır. Galatasaray ve Galatasaray taraftarı sizlerden son bir hizmet bekliyor.

'DERİN BİR YALNIZLIK'

13 Ocak'ta Yeni Malatyaspor deplasmanında kazanılan karşılaşma sonrası Fatih Terim,  Bugün derin bir yalnızlık hissettim. Benim kişilere, gruplara değil Galatasaray'a sözüm var. Zaten mayısta hem sözüm, hem kontratım bitiyor" demişti.

'TARAFTARA VERİLMİŞ BİR SÖZÜM VAR'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in futbolcuları 'şeref ve haysiyetlerini hatırlamalarını' çağırmasıyla başlayan krizde isim vermeden Terim'i gösterdiği iddia edilmişti.  Galatasaray 3 gün önce Göztepe'yi İzmir'de 3-1 yendikten sonra Terim, yaptığı açıklamada Mustafa Cengiz'e cevap verirken, 'Benim Galatasaray taraftarına bir sözüm var o nedenle yumruklarımı sıkıyorum' ifadesini kullanmıştı.

TERİM KAVGASI BÜYÜYOR

Şirin ve ultrAslan'ın açıklamasının  ardından sosyal medyada Galatasaraylılar ikiye bölündü. Sosyal medyada Kimi Şirin'e destek veren bir grup ise Terim'e #EvlatlarınSeninleHocam hastagiyle destek verdi.

DAMADININ MENEJERLİĞİ

Sosyal medya hesabından @Galatasarayruhu ismiyle bir hesap sosyal medyadan 'Bu adamları söz sahibi yapan Mustafa Cengiz. Stadı istedikleri gibi kullanıyorlar. Taraftar gruplarının her dediğini dinlersen bunlar bir paket de sigara istiyoruz başkan der...Umarım yeni gelecek yönetim bunların etkinliğini keser. Çiftlik değil burası' mesajını paylaştı.

Şirin, bu hesabın sahibinin Fenerbahçe teknik sorumlusu Emre Belözoğlu, kuzeni ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in damadı Volkan Bahçekapılı'ya olduğunu gösteren bir mesaj attı.  @Galatasarayruhu'nun söz konusunu mesajını alıntılayan Şirin, 'Emre’nin Kuzeni Damat Volkan Bey, menajerliğinize zeval gelecek diye mi korkuyorsunuz?' dedi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR