Trabzonspor’da Teknik Direktör Ünal Karaman ve takım arkadaşlarının ortak kararıyla yeni sezonda Trabzon’un plakası olan 61 numarayı takımın genç yıldızı Abdülkadir Ömür giyecek.

Slovenya’nın Lyubyana kentinde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren bordo mavili ekipte, son olarak iki sezon önce Zeki Yavru’nun giydiği 61 numaralı forma, Teknik Direktör Ünal Karaman ve futbolcuların ortak kararı ile 2018-2019 sezonunda Abdülkadir Ömür’ün olacak. Takımda aile havası oluşturmak isteyen Ünal Karaman, oyuncularıyla yaptığı görüşmenin ardından bu yönde bir karar aldı.

Başta takım kaptanı Onur Recep Kıvrak ve Burak Yılmaz, 61 numaralı forma konusunda geçtiğimiz sezon 19 numaralı forma ile mücadele eden genç yıldız Abdülkadir Ömür’ün ismini ön plana çıkardı. Diğer oyuncuların da bu iki isme katılması sonrası, 19 yaşındaki orta sahanın yeni sezonda giyeceği forma numarası da belirlenmiş oldu.

Karadeniz temsilcisinin diğer bir genç yıldızı Yusuf Yazıcı’nın ise yeni sezonda 97 numaralı formayı giymeye devam edeceği öğrenildi. 

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.