Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç'un kongredeki konuşması esnasında şu andaki Başkan Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında gerginlik çıktı. Gerginliğin ardından ise genel kurulda ortalık birbirine girdi, kongre üyeleri arasında kavga çıktı.

AZİZ YILDIRIM, ALİ KOÇ'A SERZENİŞTE BULUNDU

Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç'un konuşması esnasında Aziz Yıldırım, Ali Koç'a sitem ederek 1 arkadaşlarının elini sıkmadığını söyledi.

Bunun üstüne Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç şu konuşmayı yaptı:

"SİZİN YANINIZDA BANA KÖTÜLÜK YAPAN İNSANLAR VAR"

Başkan doğru söylüyor. Bir tane arkadaşımın elini sıkmadın dedi. Fakat sizin yanınızda bana kötülük yapan kişiler var. İşler öyle raddeye geldi ki kimin elini sıkıp kimin elini sıkmayacağını bilmiyorsun başkanım. Sizin tarafınızda bana kötülük yapmış bazı kişiler var. Yapacağım konuşma hususunda geri adım atıyorum. Lütfen arkadaşlar haksızlık yapmayalım! Maçta değiliz, Fenerbahçe kongresindeyiz. Polisle birlikte stada geldim, insanın içini acıtıyor bu vaziyet. Yapmayın bu şekilde! Yukarıdan kürsüye inene dek güvenlikle, polisle beraber geldim, sanki derbi maçına geliyorum. Bunlar insanın yüreğini acıtıyor. Lütfen yapmayın.

"SİZ DE FENERBAHÇE'DEN BÜYÜK DEĞİLİSİNİZ"

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç konuşmasının bir kısmında ise şunları söyledi. Açıklamalarında Aziz Yıldırım'a sert bir şekilde yüklenen Ali Koç, "Sayın başkanım, 'Hiç kimse Fenerbahçe'den büyük değil' diyorsunuz. Fakat siz de Fenerbahçe'den büyük değilsiniz. Siz bunu unuttunuz. Kendinizi koskoca Fenerbahçe'nin önüne koydunuz." dedi.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.