Sivas’ta Vereceği Konsere Son Anda Çıkmayan Ünlü Şarkıcı Manuş Baba Gelen Tepkiler Sonrasında İlk Açıklamayı Yaptı!

Sesi ve şarkılarıyla çok sevilen Manuş Baba’nın Sivas konserinde kendisini izlemeye gelen hayranlarını yüzüstü bırakması olay olmuştu. Konuya dair ilk açıklama şarkıcıdan geldi. İşte o detaylar…

17.01.2022-10:58 - (Son Güncelleme: 17.01.2022-11:52)

Sesi ve şarkılarıyla çıkış yakaladığı ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen Manuş Baba, geçtiğimiz gün yaptığı hareketle hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Sevilen şarkılarını seslendirmek için Sivas’ta konsere çıkacak olan şarkıcı son dakikada hava durumu şartları nedeniyle konseri iptal etti. 10 bin kişinin kendisini dinlemek için geldiği konsere, havanın soğuk olması sebebiyle çıkmayan ünlü şarkıcıya tepki üstüne tepki yağdı. Bunun sonrasında ise şarkıcı konuya dair ilk açıklamayı da kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. Manuş baba; ‘’Sizlerle kavuşmayı heyecan ve özlem ile beklediğimiz Sivas Yıldız Dağı konserimizi, teknik sözleşmemizin uygulanmaması ve bütün ısrarlarımıza rağmen sahnenin kar ve tipiye uygun kurulmamasından dolayı, sahneyi kuran teknik ekibin, siz dinleyicilerimizin, bizim ve görevli ekiplerin hayatını riske etmemek (yüksek voltaj, elektrik çarpması, yangın, sahne iskeletinin devrilme riski gibi...) adına ne yazık ki iptal etmek zorunda kaldık’’ şeklinde bir açıklama yaptı. 

ŞARKICI YAPILAN ANONSUN GERÇEKLERİ YANSITMADIĞINI SÖYLEDİ

On binlerce kişinin akın ettiği konsere çıkmamasının ardından büyük bir tepki toplayan Manuş baba isimli şarkıcı yaptığı açıklamaya devam ederek; ‘’Buraya kadar gelip kavuşmamız adına aynı heyecanı sizlerle taşıyıp konserimizi gerçekleştirebilmek için bütün şartları zorlayıp elimizden geleni bütün ekip arkadaşlarımla yapmamıza rağmen konseri gerçekleştirebilmemiz mümkün olmamıştır. Sahneye çıkmak istemediğimize dair anons hiçbir gerçeği yansıtmadığı gibi hitap tarzı beni ve ekip arkadaşlarımı derinden üzmüştür. Kıymet verip konser alanına gelen değerli Sivas dinleyicilerimizden yaşanılan mağduriyet adına özür dileriz. En yakın zamanda tekrar buluşabilmek, kavuşabilmek dileklerimle’’ diyerek konuya dair bir açıklama getirdi. 

manuş baba konser

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal