Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Expigment Kremin Yararları Nedir? Expigment Krem 2019 Fiyatı Nedir?

Cilt lekelerinde tavsiye edilen ancak kullanmadan önce mutlaka doktorunuza başvurmanız gereken Expigment kremin yararlarını ve fiyatını sizin için derledik.

Expigment Kremin Yararları Nedir? Expigment Krem 2019 Fiyatı Nedir?

Expigment Kremin Yararları Nedir? Expigment Krem 2019 Fiyatı Nedir?

Expigment Kremin faydaları nelerdir? Expigment kremin 2019 itibari ile fiyatı nedir? Soruları için gelin beraber cevaplara bakalım.

EXPİGMENT KREMİN FAYDALARI

Etken maddesi Hidrokinon olan Expigment krem, iki farklı biçimde raflar yer alıyor. Bir tanesi yoğunluk derecesi %2 diğeri ise %4 'tür. Bu ayrım ise lekelerin büyüklüğüne ve uzman hekiminizin tavsiyesine göre değişiyor. İçerisinde var olan maddenin harekete geçmesiyle birlikte cildin renk tonunun açıldığını görebilirsiniz. Yalnızca güneş lekesi yada çil gibi problemleri yok etmekle kalmayıp sivilce lekeleri gibi küçük şeyleri de ortadan kaldırmada çok başarılı olan Expigment krem, oldukça etkili olmasıyla da kısa zamanda bu izlerden kullanabilirsiniz. Ancak bu krem mutlak olarak yazın kullanılmamalıdır.

EXPİGMENT KREM 2019 FİYATI NEDİR?

Expigment kremi fiyatı, kremin türüne göre değişmektedir. Expigment %2 satış fiyatı 2019 itibari ile 9.40 TL’dir. Expigment %4 satış fiyatı ise 2019 yılı itibari ile 12.11 TL’dir.

Son Dakika Sağlık Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR