Rüyada Kedi Görmek Ne Demek?

Gördüğümüz rüyalar bütün gün aklımıza takılabilir. Bu yüzden birçok insan gece uyurken gördüğü rüyaların ne anlam geldiğini merak etmektedir. Peki rüyada kedi görmek ne anlama gelmektedir?

26.01.2021-13:24 - (Son Güncelleme: 26.01.2021-13:24)Rüyada Kedi Görmek Ne Demek?

Rüya tabir etmek geçmişten beri günümüze gelen bir durumdur. Özellikle rüyada görülen bazı şeylerin hayatımız hakkında uyarı ya da müjde olacağı söylenir. Rüyada kedi görmenin anlamı en çok merak edilen rüya tabirleri arasında yer almaktadır.

Rüyada kedi görmenin tabiri rüya sahibinin içinde bulunduğu durma ve diğer detaylara göre değişiklik göstermektedir. Rüyada görülen kedinin hangi renk olduğu da rüyanın yorumunda değişiklik yaratabilir.

RÜYADA KEDİ GÖRMENİN ANLAMI NEDİR?

Rüyada kedi görmek bazı rüya yorumcuları tarafından fesat ve hırsız kişilere yorulur. Başka bir yoruma göre ise rüyada kedi görmek, tanıştığınız yeni kişi yüzünden eski bir tanıdığınızın kalbini kıracağınıza işaret eder.

Çevrenizde bulunan bazı insanların samimiyetsiz olduğu uyarısı da yapılıyor olabilir.

RÜYADA SARI KEDİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada görülen sarı kedi, rüya sahibinin bazı hatalar yapacağını ve etrafındaki insanlarla çatışacağına yorulur. Kendini tehlikeye atacak işlere girişeceği anlamına da gelebilen rüyada sarı kedi görmek, sıkıntı yaşamaya da işaret etmektedir.

RÜYADA SİYAH KEDİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada siyah kedi görmek; kedere, düşmana, husumete yorulduğu gibi şefkatli bir kadına da yorulmaktadır.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar