Rıdvan Dilmen Resmen Açıkladı! Sergen Yalçın Yeni Sezonda Beşiktaş'ta Olmayacak!

Rıdvan Dilmen: "Sergen Yalçın ile konuştum. Yeni sezonda Beşiktaş'ta olmayacağını söyledi."

22.06.2021-00:44 - (Son Güncelleme: 22.06.2021-01:37)Rıdvan Dilmen Resmen Açıkladı! Sergen Yalçın Yeni Sezonda Beşiktaş'ta Olmayacak!

Rıdvan Dilmen akşam saatlerinde yaptığı açıklamayla gündeme oturdu. Dilmen'in yaptığı açıklamaya göre, Beşiktaş'ın teknik direktörü Sergen Yalçın yeni sezonda sözleşme imzalamayacağını duyurdu. 

'DÖNÜŞ YOK, ÇALIŞMAYACAĞIM'

Rıdvan Dilmen yaptığı açıklamada, ‘Haber sitelerini okuyunca şok oldum. Sergen Yalçın Bjk yönetiminin tüm tekliflerine rağmen yoruldum. Çalışmayı düşünmüyorum. Yarın son kez görüşülecek yazıyor! Hemen Sergen Yalçın hocamızı (kardeşimi) aradım. Haftada birkaç kez görüşüyordum. Süreç uzadıkça her gün daha fazla üzülüyordu. Biraz önce görüştüğümde, “yazabilirsin Hocam” dedi. “Kimseyi kırıp dökmeden, başta yönetim ve taraftarımızı da asla üzmek istemem ama dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım” dedi. Ben yine de; BJK Başkanı ve yönetiminin, Sergen hocalarını çok seven taraftarlarıyla bir şekilde tekrar bir araya gelmesini bütün samimiyetimle arzuluyorum. BJK - Sergen Yalçın kopması beni FB ’li bir futbol adamı olarak üzdü. Ancak ısrarla büyüğü olarak tavsiyeme rağmen kararının kesin olduğunu hissettim. Umarım yanılırım’ şeklinde konuştu. 

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal