Rahmi Özkan Öldü İddialarına Müge Anlı'dan Cevap Geldi!

Müge Anlı'ın sunumunu yaptığı programda yıllardır avukat olarak rol alan Rahmi Özkan'ın öldüğü iddiası sosyal medyada gündem olmuştu. Konuyla ilgili açıklama Müge Anlı'dan geldi.

29.07.2021-13:20 - (Son Güncelleme: 29.07.2021-18:24)

Bir süredir sosyal medya ve bazı internet sitelerinde ortaya atılan 'Rahmi Özkan öldü' iddialarına yanıt geldi. Programın yapımcı kuruluşu Mavi Klaket'in yapmış olduğu açıklamayı kendi sosyal medya hesabından paylaşan Müge Anlı, konuya açıklık getirdi.

'ÖLÜM İDDİASI ASILSIZDIR'

Programın yapımcı kuruluşu Mavi Klaket ise Rahmi Özkan'ın ölüm iddiasını kesin bir dille yalanladı. Şirket yaptığı açıklamada 'Uzunca bir süredir sosyal medya ve birtakım medya kuruluşlarında programımızın avukatı sayın Rahmi Özkan'ın öldüğü yönünde paylaşım ve haberler yer almaktadır. Ancak kamuoyunu meşgul etmekte olan söz konusu haber ve paylaşımlar asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla ilgili olarak hem kıymetli izleyicilerimize hem de programımıza yönelik yıpratma çabalarının son bulması adına gerekli hukuki süreçler tarafımızca ivedi şekilde başlatılacaktır. Bu tür mesnetsiz haber ve paylaşımların kimseye bir faydası olmayacağının altını çizer bundan sonraki süreçte yapılacak açıklamalardan ilgili kurum ve kişilerin sorumlu olacağını beyan ederiz. Yeni sezonda görüşmek dileğimizle' ifadelerine yer verdi.


MÜGE ANLI'DA PAYLAŞTI

Yakın bir zaman önce Instagram hesabı açan ve 2,2 milyon takipçiye ulaşan Müge Anlı da şirketin yaptığı açıklamayı hesabında paylaşarak takipçilerini bilgilendirdi.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal