PTT kargo Cumartesi dağıtım yapıyor mu, Cumartesi çalışıyor mu? PTT kargo hafta sonu çalışma saatleri

Hafta sonu kargo göndermek veya almak isteyen insanlar PTT kargonun hafta sonu çalışma saatlerini merak ediyor. Peki PTT kargo Cumartesi dağıtım yapıyor mu, Cumartesi çalışıyor mu? Konu hakkında merak edilenler haberimizde...

26.03.2022-19:29 - (Son Güncelleme: 26.03.2022-19:29)PTT kargo Cumartesi dağıtım yapıyor mu, Cumartesi çalışıyor mu? PTT kargo hafta sonu çalışma saatleri

Türkiye’nin en eski kargo şirketi olan PTT, her gün sayısız kargoyu sahiplerine teslim etmeye devam ediyor. Hafta sonunda kargo alacak veya kargo gönderecek olan insanlar ise PTT’nin hafta sonundaki çalışma saatlerini öğrenmek için arama motorları üzerinden ‘’PTT kargo Cumartesi dağıtım yapıyor mu, Cumartesi çalışıyor mu?’’ sorusunun yanıtlarını bulmaya çalışıyor.

PTT kargo Cumartesi dağıtım yapıyor mu, Cumartesi çalışıyor mu?

Bir devlet kurumu olan PTT hafta içi her gün 8.30 - 12.30 ile 13.30 - 17.30 saatleri arasında vatandaşlara hizmet veriyor. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan PTT şubelerin hafta içi çalışma saatleri bu şekilde ilerlerken 12.30-13.30 saatleri arasında personelin öğle arası molası olması sebebiyle hizmet verilmiyor.

PTT çalışma saatleri

PTT’nin merkez şubelerinin dışındaki tüm PTT şubeleri Cumartesi günü hizmet vermemektedir. Açık olan PTT şubeleri ise 13.30 saatine kadar hizmet vermektedir. PTT’nin adresine müracaat etmek isteyenler ise Şehit Teğmen Kalmaz Caddesi No:2 06101 Ulus/ ANKARA adresinde bulunan genel müdürlüğe müracaat edebilirler. Aynı zamanda PTT’nin mail adresi olan info@ptt.gov.tr ile müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 788 numarası da kişilerin hizmetinde olacaktır. 

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal