Pasifik Savaşı İsyan Filminin Konusu Nedir?

Gelecek büyük bir tehlike altındadır. Canavarlar artık daha teknolojik ve daha akıllı. Macera ve bilimkurgu filmi severlere göre bir film önerimiz var. Pasifik Savaşı İsyan filminin konusu nedir? Pasifik Savaşı İsyan filminin oyuncuları kimlerdir?

26.01.2021-17:54 - (Son Güncelleme: 26.01.2021-17:54)Pasifik Savaşı İsyan Filminin Konusu Nedir?

Macera ve bilimkurgu içerikli konusuyla dikkat çeken filmler arasında yer alan Pasifik Savaşı İsyan filmi 2018 yılında vizyona girdi. ABD yapımı filmin yönetmenlik koltuğunda Steven S. DeKnight oturuyor. Peki Pasifik Savaşı İsyan filminin konusu nedir? Pasifik Savaşı İsyan filminin oyuncuları kimlerdir?

PASİFİK SAVAŞI İSYAN FİLMİNİN KONUSU

Babasının uzaylılara karşı kahramanca ölümü sırasında Jaeger pilotluğu eğitimine devam etmekte olan Jake, babasının ölümünün ardından eğitimini terk eder. Bir zamanların umut vadeden pilotuyken suç dünyasına bulaşan Jake'e uzaklaştığı kız kardeşi Mako Mori tarafından son bir şans tanınır. Savaşın gölgesinde büyüyen cesur yeni nesil pilotlara liderlik etmekte olan Mako, dünyayı tehdit eden yeni bir tehlikeye karşı mücadele vermektedir. Yetenekli pilot Lambertve 15 yaşındaki Jaeger hackerı Amara ile güçlerini birleştiren Jake, elinde kalan tek aile ile birlikte dünyanın gördüğü en güçlü savunma hattı olma yoluna baş koyar.

PASİFİK SAVAŞI 2 FİLMİ OYUNCULARI KİMLERDİR? 

Pasifik Savaşı İsyan filminin başrollerinde; John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny ve Burn Gorman yer almaktadır. 

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar