Oyuncu Levent Aykul Evinde Ölü Bulundu!

Sinema ve tiyatro oyuncu Levent Aykul, Antalya Kemer'deki evinde ölü bulundu. Jandarma ekipleri tarafından ölü bedenine ulaşılan Aykul'un vefatı, şüpheli ölüm olarak kayıtlara geçti. Kesin ölümü bilinmeyen sanatçının otopsi sonucu bekleniyor.

24.07.2021-09:09 - (Son Güncelleme: 24.07.2021-13:26)Oyuncu Levent Aykul Evinde Ölü Bulundu!

Sanat camiasını art arda yasa boğan haberler gelmeye devam ediyor. Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş ve Turgay Yıldız'ın ardından ünlü bir isim daha hayatını kaybetti.

TELEFONLARA CEVAP VERMEDİ

61 yaşındaki oyuncu Levent Aykul,  Kemer'de aynı sokakta yaşayan ablasının telefonlarına cevap vermemesi üzerine çağrılan jandarma ekibiyle girilen evinde, cansız bedeniyle karşılaşıldı. Yapılan muayenede hayatını kaybettiği anlaşılan Aykul'un iki gün önce vefat ettiği sanılıyor.


ŞEKER HASTASIYDI 

Diğer yandan Levent Aykul'un uzun bir süreden bu yana şeker hastalığıyla mücadele ettiği öğrenildi. Aykul, Kurban Bayramı'nı geçirmek için Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan yazlık evine gitmişti.

OLAY YERİ İNCELENDİ

Levent Aykul'un evinde Jandarma Olay Yeri İnceleme ekibi inceleme yaparken, sanatçının cenazesi olay yerine gelen yetkililerin incelemesinin ardından Kemer Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. İstanbul'dan yıllar önce Beycik'e gelip burada bir sitede yaşamaya başlayan Levent Aykul'un aynı sitede ablasının da evi bulunuyor. 

LEVENT AYKUL KİMDİR?

İstanbul'dan yıllar önce Beycik'e gelip burada bir sitede yaşamaya başlayan Levent Aykul'un aynı sitede ablasının da evi bulunuyor. Sanatçı, Koğuş Akademisi, Sabit Kanca, Rom An ve Chef, 18'ler filmlerinde rol almıştı.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal