Onur Tuna İle Elif Doğan İlişki Yaşıyor!

Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'da Ferman karakterine hayat veren başarılı oyuncu Onur Tuna'nın sevgilisi ortaya çıktı. Onur Tuna kendisi gibi oyuncu olan Elif Doğan ile yeni bir aşka yelken açtı.

16.04.2021-16:28 - (Son Güncelleme: 16.04.2021-16:28)Onur Tuna İle Elif Doğan İlişki Yaşıyor!

Taner Ölmek ve Serkan Keskin gibi isimlerle başrolde yer aldığı Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Ferman karakteri ile gönüllere taht kuran Onur Tuna yeni bir ilişkiye başladı!

Mucize Doktor dizisinde başarılı performansı ile kendini ekranlara sevdiren Onur Tuna, kendisi gibi oyuncu olan Elif Doğan ile yeni bir aşka yelken açtı. Bu ilişki magazin gündemine bomba gibi düştü.

Onur Tuna, kendisine yöneltilen 'İlişkilerinde nasılsın?' sorusuna şu yanıtı vermişti: 'Delidolu ve kıskancım. Ama bu "Bunu giyemezsin" tarzında değil. Bunu daha tatlı yollarla yapan biriyim. Bir kadın da bence bunu ister. Sahiplenilmek, merak edilmek... Ben de öyleyim, merak edilmek isterim yoksa neden ilişki yaşayayım ki? Birinin beni sahiplendiğini bilmek güzel. Gerçek sahiplenme varsa biraz fedakar olman gerekiyor. Kolay değil ilişki yaşamak. O yüzden izole olman gerekiyor. İnsanlar birbirini yanlış algılıyor. Bunun ilişkiye zararı var.'

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR