Oğlak Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Yılın 23 Aralık ile 20 Ocak tarihleri arasında doğanlar Oğlak burcudur. Oğlak burcu, disiplinli olması, ciddiliği, planlı programlı hayatı ile bilinir. Neredeyse işkolik denebilecek bir iş sevdası vardır. Görev bilinci çok gelişmiştir. Kontrolcü ve titizdir.

29.07.2020-10:38 - (Son Güncelleme: 20.05.2021-17:54)Oğlak Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Oğlak burcunun erkeği ve kadını arasında, özellikle özel hayat söz konuso olduğunda bazı farklılıklar ortaya çıkar. Oğlak kadını ilişkiler söz konusu olduğunda erkeğine göre daha yumuşak başlı bir hale gelmektedir. Oğlak burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder? Oğlak burcu erkeği ilişkilerde nasıldır? Bunlara bir bakalım.

OĞLAK BURCU ERKEĞİNİN AŞK HAYATI NASILDIR?

Oğlak burcu erkeği, muhteşem bir otokontrol mekanizmasına sahiptir. Otorite kurmaktan ve sözünü geçirmekten haz eder. Bu nedenle hükmedebileceği, egemen olduğunu hissedebileceği bir partner arar. Oğlak erkeğinin ilişkilerde yaşadığı en büyük sorunlar da genelde buradan doğar.

Oğlak burcu erkeği samimidir, sevecendir. Her ne kadar uzaktan antipatik ve huysuz bir insan imajı çizse de tanıdıktan sonra ısınacağımız türden bir yapıya sahiptir.

Oğlak burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder derseniz, bunu en kolay biçimde, duygusal tarafını yanınızda rahatça açığa çıkarabilmesinden ve sert mizacından ödün verebilmesinden anlarsınız.

OĞLAK BURCU ERKEĞİ SEVDİĞİNİ NASIL BELLİ EDER?

Oğlak erkeği, eğer gönlünü birine kaptırmışsa, o kişinin yanında başkalarına ördüğü kalın duvarlar ve öfkeli görüntüsü yavaş yavaş ortadan kalkacaktır. 'Oğlak burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder?' sorusunun cevabı bir hayli basittir aslında: Daha esnek ve ılımlı bir yapıya bürünerek.

Oğlakların genel özelliği dominant ve her şeyi kontrolde tutmaya çalışmalarıdır. Oğlak erkeğinde bu durum daha da ön plana çıkar. Aşk ilişkileri bu nedenle bazen çıkmaza girmektedir ama oğlak erkeği gerçekten severse kendini törpüleyecek ve sakin adımlar atmaya çalışacaktır.

OĞLAK BURCU ERKEĞİ SEVİNCE NASIL OLUR?


- Oğlak erkeğinin sevdiğini nasıl anlarsınız? Büyük bir titizlikle yaptığı planlara sizi de dahil etmesinden. Tam bir plan programcı olan oğlak erkeği, bu planların bozulmasından, aksamasından fazlasıyla rahatsız olur. Partnerinden kaynaklanan böyle bir durum geliştiğinde sineye çekiyor, sakin kalıyor ve tolerans gösterebiliyorsa çılgınlar gibi aşka düşmüş demektir.

- Oğlak erkeği sevdiğini nasıl belli eder: Sizi yakınları ile tanıştırarak. Özel hayatında ilişkiler konusunda çok temkinlidir. Aile ve arkadaşlık ilişkileri onun için çok kıymetlidir, bu nedenle herkesi kolay kolay onların arasına dahil etmez.

- Akılcı, mantıkçı olan oğlak erkeği eğer yanınızda duygularına kapılıp gidiyor, farklı deneyimlerden korkmuyor, daha az garantici oluyor ve el alem ne der diye hayıflanmıyorsa emin olun çok seviliyorsunuz. Çünkü oğlak erkeği, elle tutulur konulardan, gözleriyle görebileceği somut alanlardan daha çok hoşlanır. Bu ona güven duygusu verir. Varlığını görebildiği somut şeyleri daha rahat kontrol edebileceğini düşünür. Eğer bu yanını bir kenara bırakarak hisleriyle konuşuyor, kendini ana bırakabiliyorsa, sevgisinden şüphe etmeye hiç gerek yoktur.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal