O Ses Türkiye'nin Çocuk Yıldızı Şahin Kendirci Kimdir?

O Ses Türkiye'nin yarışmasının şampiyonu Şahin Kendirci, yıllar sonra Müslüm filminde oyuncu olarak kamera karşısına geçti. Peki, O Ses Türkiye'nin çocuk yıldızı Şahin Kendirci kimdir? detaylar haberimizde...

22.10.2018-09:38 - (Son Güncelleme: 22.10.2018-09:35)O Ses Türkiye'nin Çocuk Yıldızı Şahin Kendirci Kimdir?

O Ses Türkiye yarışmasının çocuk yıldızı Şahin Kendirci yıllar sonr ortaya çıtkı. ülnü popçu Hadise'nin takımında yarışan Kendirci, O Ses Çocuklar yarışmasının şampiyonu olmuştu.

Çocuk Yıldız, yarışamda göstermiş olduğu performan ile büyük beğeni toplamıştı. Müslüm filminde, Müslüm Gürses'in gençliğini canlandıracak olan Kendirci hakkında araştırmalar başlandı. Peki, O Ses Türkiye'nin çocuk yıldızı Şahin Kendirci kimdir?

O SES TÜRKİYE'NİN ÇOCUK YILDIZI ŞAHİN KENDİRCİ KİMDİR?

2001 yılında Adana'da dünyaya gelen Şahin Kendirci, aslen Şanlıurfalı'dır.

Çocuk yıldız Şahin Kendirci, ilk olarak Yetenek sizsiniz yarışmasında seslendirdiği şarkılar ile dikkatleri üzerine çekmişti. Daha sonra O Ses Çocuklar yarışmasına katılan Kendirci, 2014 yılında yarışmada şampiyon olmuştur.

2014 yılında Bana Masal Anlatma filminde tamirci çırağı olarak kamera karşısına geçmiştir.

Kendirci, Müslüm Gürses'in hayatını konu alan Müslüm filminde Müslüm Gürses'in gençliğini canlandırdı.Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR