Sıradaki Videolar
16 Mayıs 2021 Pazar 17:55 - (Son güncelleme: 15 Mayıs 2021 Cumartesi 14:40)

Naim Süleymanoğlu'ndan Acı Haber!

Doktor Adnan Bağrıaçık, karaciğer yetmezliği sebebiyle hastaneye kaldırılmış olan cep herkulü Naim Süleymanoğlu'nun son durumuyla ilgili açıklamalar gerçekleştirdi.

Bağrıaçık şu ifadelere yer verdi: "Türk ve Dünya Spor Tarihi'nin en önemli sporcularından olan Naim Süleymanoğlu, çoğunuzun bildiği üzere karaciğer yetmezliği ile boğuşmakta. Tıbbi olarak imkanların kullanmasıyla genel durumu şu an için iyi dedi.

NELER OLMUŞTU ?

Efsane halterci Naim Süleymanoğlu, karaciğer sirozu teşhisiyle İstanbul'da tedavi altında. Bilinci kapalı olarak hastaneye kaldırılan Naim Süleymanoğlu yoğun bakıma alındı.

ŞUURU AÇILDI

Doktorları tarafından yapılan açıklamada Süleymanoğlu'nun şuurunun açıldığını, efsane haltercinin tepki vermeye başladığını söyledi. Başarılı sporcunun sabah saatlerinde doktorlar içeri girdiğinde, "Hoş geldiniz" dediği öğrenildi. 

"KİMSEDEN YARDIM İSTEMEYİN, ÖLÜRSEM ÖLÜRÜM"

Hastalığının kimse tarafından bilinmesini istemeyen Naim Süleymanoğlu, en yakınlarına şu sözleri söyledi: "Kimseye söylemeyin, kimseden benim için bir yardım sakın talep etmeyin, kimseyi aramayın, zaten yaşımı doldurdum. Ölürsem ölürüm."

HALİL MUTLU'YA HABER VERDİLER

Çocuğundan bile hastalığını saklayan Naim Süleymanoğlu'nun durumunun ciddiye binmesinden sonra, yakınları Halil Mutlu'ya haber vermek zorunda kaldı.

Süleymanoğlu'nun 2 aydır yoğun tedavi gördüğü kaydedildi. Geçen hafta iyileşip taburcu edilen Cep Herkülü, iki gün sonra tekrar fenalaşınca ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Haberin duyulmasının ardından sevenleri ve yakınları da hastaneye akın etti. 

Cep Herkülü'nün tedavisi devam ederken doktorlar da uygun bir karaciğer bulabilmek için yoğun çaba harcıyor.