Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu kimdir? Metin Akpınar’ın eşi kim?

Ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın Duygu Nebioğlu adında bir kızı olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar hakkında babalık davası açtığı ve bu davanın karara bağlandığı öne sürüldü. Peki Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu kimdir? Metin Akpınar’ın eşi kim? İşte detaylar…

12.10.2023-16:26 - (Son Güncelleme: 12.10.2023-16:26)

Yeşilçam filmlerinden tanınan oyuncu Metin Akpınar ile kendisinin kızı olduğunu iddia eden Duygu Nebioğlu arasında yaşanan mahkeme süreci magazin dünyasının gündemini meşgul ediyor. Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’a karşı babalık davası açtığı ve bu davayı DNA testi sonucunda kazandığı öne sürüldü. Yaşanan bu gelişme sonrasında Duygu Nebioğlu hakkındaki araştırmalar yoğunlaştı. Peki Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu Kimdir? Metin Akpınar’ın eşi kim? 

Duygu Nebioğlu kimdir?

Milliyet’te yer alan habere göre Türk tiyatrosu ve sinemasının duayen ismi Metin Akpınar'ın (82), yaşadığı evlilik dışı ilişkiden Duygu Nebioğlu adında bir kızı olduğu ortaya çıktı. Mahkeme, DNA testlerini de göz önünde bulundurarak, Akpınar'ın Nebioğlu'nun babası olduğunu doğruladı.  Nebioğlu’nun açıklamaları ise şöyle: Benim adım Duygu Nebioğlu, 88 yılında Antalya'da yaşama tutundum. Dünya'nın varlığını talihsiz olaylar ile kavradım. Bebekliğim, çocukluğum zor şartlar altında geçti. 94 yılında Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinildim. Ailem tarafından topluma kazandırılmak için başlayan serüvenimin devamında biyolojik ailemin ve soy ağacımın merakına düştüm. “Bu düşünce beni Türk toplumuna mâl olmuş Sayın Metin Akpınar'a ulaştırdı, henüz 21 yaşında üniversite öğrencisi iken gerçeklerin karşında yoğun şaşkınlık hissiyle, hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım.

Duygu Nebioğlu Kimdir

Duygu Nebioğlu Metin Akpınar’ın kızı mı?

Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağırana basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım bu sebeple saygı değer avukatlarıma ulaştım. “Bugün avukatlarım Ferihan Polat ve Ahmet Furkan Uludağ sayesinde Metin Akpinar'ın babam olduğu Akseki Asliye Hukuk Mahkemesinin kararı ile resmiyete kavuşmuştur. Adalet karşında tüm haklarımı koruma altına almış bulunuyoruz. Şaşkınım, yıllar sonra gelen mutluluk hayatımın ilk günü gibi oldu. Kamuoyuna bunu açıklamayı borç bilip sevgi ve barış içerisinde hareket edeceğimizi duyurmak istiyorum. Bu süreçte bana destek olan ve koşulsuz sevgi veren Nebioğlu aileme teşekkür ediyorum. Duyguluyum.”

Metin Akpınar’ın eşi kim?

Metin Akpınar'ın Göksel Özdoğdu ile evliliği 62 yıllık evliliği bulunuyor. 81 yaşındaki sanatçı 1961 yılında eşiyle dünyaevine girmişti.

Kürşat Muratcan Kılıç
kursat@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal