Melis Sezen'in Milyonluk Kolyesi Pes Artık Dedirtti!

Bu yıl 47’ncisi düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni’ne Melis Sezen konuşması ve dekoltesiyle gündem oldu. Sezen’in gecede taktığı kolye ise yeni bir tartışmanın önünü açtı.

30.04.2021-13:10 - (Son Güncelleme: 06.12.2021-17:26)Melis Sezen'in Milyonluk Kolyesi Pes Artık Dedirtti!

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde “Pantene Parlayan Yıldızlar” ödülüne aday olarak gösterilenlerden biri oyuncu Melis Sezen’di. Güzel oyuncu geceye beyaz saten elbise ve derin göğüs dekoltesi ile katıldı. Melis Sezen’in ödülü almak için sahneye çıktığındaki konuşması ise sosyal medyada olay oldu. Açıklamasıyla kendine güldüren oyuncu, alkolün dozunu fazla kaçırmış dedirtti. Altın Kelebek Ödülleri’nde giydiği kıyafet ve açıklamalardan sonra Melis Sezen’in bir olayı daha patladı. Ödül töreninden itibaren sosyal medya ve magazin gündemine bolca malzeme veren güzel oyuncunun bir sonraki hamlesinin ne olacağı ise merak konusu..

MELİS SEZEN’İN KOLYESİ OLAY OLDU

Güzel oyuncu Melis Sezen geceye katıldığı elbise herkesi kendine hayran bıraktırdı. Beyaz elbisesinin üstüne taktığı kocaman kolyesi ile göz kamaştıran Sezen’in kolyesinin ne kadar olduğu konusu ise magazin gündemine düştü. Ünlü oyuncu öyle bir kolye taktı ki, fiyatını duyan herkesin dudağını uçuklattı. Melis Sezen’in gösterişli kolyesinin ise 34 milyon 256 bin TL olduğu öğrenildi. 

MELİS SEZEN

SEZEN’İN KOLYESİNİN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI

Kanal D ve Teve2 kanallarında ekranlara gelen bu yıl 47’ncisi düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni’nde her yıl olduğu gibi ünlü isimler kıyafetleri ve açıklamalarıyla gündeme geldi. Son olarak rol adlığı Sadakatsiz dizisindeki performansı ile takipçisini ve kitlesini artıran Melis Sezen geceye en çok damga vuran isimlerden biri oldu. Melis Sezen derin göğüs dekoltesi ve yaptığı açıklamalar ile isminden sık sık bahsettirdi. Ünlü oyuncunun son olarak taktığı kolyesi gündem oldu. Birçok ünlünün taktığı mücevher, bu kez de Melis Sezen’in boynuna kondu. Sezen’in taktığı mücevherin fiyatı ise yok artık dedirtti. Edinilen bilgilere göre kolyenin fiyatı 34 milyon 256 bin TL olduğu öğrenildi. Yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyen Melis Sezen’in gördüğü tepkiler karşısında ne yanıt vereceği ise merak edilen konular arasında yer alıyor.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal