Manchester United'ın Yıldız Futbolcusu Cristiano Ronaldo'dan Emekliliği Hakkında Açıklama Geldi!

Manchester United'ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'dan emekliliği ile ilgili dikkat çeken açıklamalar geldi.

14.01.2022-19:28 - (Son Güncelleme: 14.01.2022-19:28)Manchester United'ın Yıldız Futbolcusu Cristiano Ronaldo'dan Emekliliği Hakkında Açıklama Geldi!

Manchester United'ın, Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo ile ilgili dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Portekizli yıldız futbolcudan son olarak dikkat çeken açıklamalar geldi. Portekizli yıldız son yaptığı açıklamada emekliliği ile ilgili konuştu. Futbolcu son olarak yaptığı açıklamalarla büyük ses getirdi.

YILDIZ FUTBOLCUDAN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMALAR GELDİ

Manchester United'ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo kariyeriyle ilgili yaptığı açıklamada, 'Kendimi 30 yaşında hissediyorum. Vücuduma iyi bakıyorum ve zihinsel olarak iyi durumdayım. 33 yaşından sonra öğrendiğim en önemli şey, neye ihtiyaç duyarsanız vücudunuz uyum sağlıyor. Ama gerçek savaş zihinsel oluyor. Son dönemde zihinsel çalışmalara daha fazla önem verdim. 40,41 ya da 42 yaşına kadar futbol oynamaya devem etmek ve neler olacağını görmek istiyorum.' ifadelerine yer verdi.


PREMİER LİGDE REKOR TEDDY SHRERINGHAM'A AİT

Tottenham'ın ve İngiliz yıldızının önemli isimlerinden birisi olan Teddy Sheringham, 40 yıl 272 günle Premier Lig'de forma giymiş en yaşlı oyuncu unvanını elinde bulundurmuştu. Dünya rekoru ise 74 yıl 124 günle Ezzeldin Bahader'e ait. Mısırlı futbolcu bu rekoru 2020'de kırmıştı.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal