Ufak Tefek Cinayetler Tomris kimdir? Tomris’in gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında sizlerle…

Star Tv ekranlarının her salı ekranlara gelen dizisi Ufak Tefek Cinayetlerdizisinde bu hafta Merve Serhan’ı kurtarmak için abisinin yanına Almanya’ya gider. Almanya’da abisini kendine inandıran Merve abisin her şeyi itiraf etmesini sağlar. Oya ile iş birliği yapan Merve sonunda abisinin asıl suçlu olduğunu kanıtlar. Serhan artık serbesttir. Oya çok sevinse de Serhan’ın yanına gelen Merve ile dakikalarını bölmek istemez. Merve ise yeni bir başlangıç isteği içerisindedir. Eski günlerine dönebilmek için Serhan’ın eski müşterilerinden olan ve oldukça zengin olanTomris Yiğitsoy‘dan yardım ister. Tomris de onlara yardım eder.

 Ufak Tefek Cinayetler Tomris’in gerçek adı ise Çiğdem Selışık Onat.

Ä°lgili resim

14 Mayıs 1939 tarihinde başkentimiz olan Ankara’da dünyaya gözlerini açan Çiğdem Selışık Onat, Robet Koleji mezunudur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Bölümü mezunu olan usta oyuncu, pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda ve Kenter Tiyatrosu’nda görev yapmıştır. Oldukça iyi bir Fransızca eğitimine sahip olan oyuncu yönetmenlik konusunda ise Fransa’da bulunan Conservatoire De Le Centre L’est’de eğitim almıştır. Daha sonra yüksek lisans yapmak için ise University of North Carolina At Chapel Hill’i seçmiştir. Yüksek lisansını tiyatro üzerine yapmıştır. Dört sene Koç Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümünde eğitmenlik yapmış olan oyuncu, 2015 yılında Çırak adlı sinema filminin ardından 2017 senesinde de İstanbul Kırmızısı adlı sinema filmiyle büyük beğeni toplamıştır. Ayrıca Yol Ayrımı adlı filmde de rol almıştır. 

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.