Ufak Tefek Cinayetler Enver kimdir? Enver’in gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında sizlerle…

Star Tv ekranlarının her salı ekranlara gelen dizisi Ufak Tefek Cinayetlerdizisinde Enver, Serhan ile aynı şirkette çalışan bir elemandır. Serhan’ın şirketin başından gitmesiyle beraber Enver, Arzu ile bir olup yeni bir şirket kurmuştur. Hatta Hulusi Bey de ortaklık teklif etmiştir. Enver bu durumu Serhan’a anlatınca Serhan beyninden vurulmuşa döner ve hemen evinden çıkarır onu. Durumu Serhan daha sonra Merve’ye anlatır. Merve Enver ve Arzu’nun şirket açtığını ve eski müşterilerini bir bir çektiğini öğrenince Merve çılgına döner ve işe Arzu’dan başlar bin sonraki hedefi de tabi ki Enver olacaktır. Enver’in başındaki sıkıntı sadece bu değildir. Arzu ile yakınlaşması eski eşi Mehmet’i çıldırtacak ve ikili arasında kavga çıkacak.

Ufak Tefek Cinayetler Enver’in gerçek adı ise Yiğit Çelebi.

Ä°lgili resim

 1984 senesinde Konya’da dünyaya gözlerini açan oyuncu, 1.76 boyunda ve 70 kilo. Fanatik Beşiktaşlı olan oyuncu Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezundur. Plato film Okulu’nda oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Burada Ayla Algan gibi yılların tecrübesine sahip olan usta bir isimden eğitim almıştır. Buradaki eğitiminin üzerine Mint Akademi ve Eric Morris Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almaya devam etmiştir. En sevdiği spor futbol olan oyuncu bu ilgisini resmeden Lig Tv reklamında yer alarak göstermiştir. Bu reklamda Emre Şahin adından fanatik birine hayat vermiştir. Yer aldığı bir diğer reklam ise Kuveyt Türk Banka reklamıdır. Bu reklamda da banka çalışanı Nadir Bekar karakterine hayat vermiştir. 2011 senesinde Uludağ Limonata reklamında bir damadı canlandırmıştır. Yine Vodafone 3G reklamında da yer aldı. Sadece reklamlar değil tabiki dizi ve filmlerde de yer almıştır. Aşk ve Ceza, Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi, Yahşi Cazibe, Seksenler adlı yapımlarda yer almıştır. Son olarak Vatanım Sensin dizisinde doktor Mustafa Sami karakterine hayat vermiştir. Bu dizide en önemli karakterlerden olan Azize ve Cevdet’in kızı Yıldız ile evlenmek istemiştir. Ancak Yıldız kendisiyle evlenmeyi kabul etmemiştir.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.