'Evleneceksen Gel' programında fenomen olan gelin adayı Solmaz ve damat adayı Kaan'ın yaşadıkları, sosyal medyada büyük ses getirmişti. Fenomen gelin adayı Solmaz Çiros, nişanlısı Kaan hakkında yaptığı yeni açıklamalarıyla da ses getirecek. Damat adayı Kaan'ın, fenomen gelin adayı Solmaz'ın evde olmadığı zamanı kullanarak bütün eşyalarını alıp gittiği iddiası ortalığı karıştırmıştı. İddiaları, gelin adayı Solmaz'da doğruladı.

Sosyal medya hesabından evin boş görüntüsünü yayınlayan fenomen gelin adayı Solmaz, "İzmir'deydim, evimde değildim. Ablamla evime geldiğimde bomboş buldum. Kaan bana yaptıkları yetmiyormuş gibi beni aldattığı yetmiyormuş gibi, onu bıraktığım için her şeyimi alıp götürmüş. Pasaportuma kadar evimden alıp götürmüş ve geri vermiyor. Polisler gelecek, zabıt tutacak" açıklamasını yapmıştı.

Gelin adayı Solmaz Çiros, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: "Onu rezil edeceğim. Her şeyi kanıtlarıyla paylaşacağım. Kızlarla bana fotoğrafları geldi. Evimi görüyorsunuz, bomboş. Ben ona kötülük yapmadım. İnsan bu kadar yüzsüz, arsız olamaz. Ben onu bıraktım, ama hala kurtulamıyorum. Beni kötü bilmeyin. Kaan kral, adam sanıyorsunuz'' dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.