Kanal D'nin fenomen dizisi Siyah Beyaz Aşk 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Siyah Beyaz Aşk 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Siyah Beyaz Aşk dizisi 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

Başrollerinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un rol aldığı Siyah Beyaz Aşk dizisi 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

SİYAH BEYAZ AŞK 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Siyah Beyaz Aşk dizisi 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk dizisi 30. yeni bölüm fragmanında; Aslı elinden gelen herşeyi yaparak Ferhat'ı Namık'ı öldürmekten vazgeçirmeye çalışır. 

Namık ile karşı karşıya gelen Ferhat arasında büyük bir yüzleşme yaşanır. Namık, Ferhat'a babasının Necdet Aslan olmadığını söyler.

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kalbi kararmış bir erkek.. Hayat dolu ve insanlara hayat vermek için kendni adamış bir kadın...

Ferhat, peşine düştüğü adamı ölümün pençesinden kurtarıp hesabını kendisi kesmesi için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları kesişir. Hayatta yan yana gelmesi imkansız, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. 

Aslı, zorla tutulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışır fakat görmemesi gereken bir şeye şahit olur. Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğunu öğrenir. Namık tarafından Aslı'nın ölüm fermanı imzalanır. Ferhat, Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans verir ama tek bir şartla… Bu 'şart' hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını köklü olarak değiştirecektir.

Siyah Beyaz Aşk dizisi yeni bölümleri ile her Pazartesi saat 20:00'da Kanal D'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.


[N-#83045]
[N-#83067]