Kanal D'nin fenomen dizisi Siyah Beyaz Aşk 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Siyah Beyaz Aşk 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Siyah Beyaz Aşk dizisi 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

Başrollerinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un rol aldığı Siyah Beyaz Aşk dizisi 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

SİYAH BEYAZ AŞK 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Siyah Beyaz Aşk dizisi 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk dizisi 29. yeni bölüm fragmanında; Ferhat'ın tekrar eline silah aldığını öğrenen Aslı öfkede deliye döner ve büüyk bir hayal kırıklığı yaşar.

Vildan, Aslı'nın hamile olmasına üzülmeye devam ederken Ferhat ile arasındaki engelin bebek olduğunu düşünür.

Siyah Beyaz Aşk dizisi yeni bölümleri ile her Pazartesi saat 20:00'da Kanal D'de...

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kalbi kararmış bir erkek.. Hayat dolu ve insanlara hayat vermek için kendni adamış bir kadın...

Ferhat, peşine düştüğü adamı ölümün pençesinden kurtarıp hesabını kendisi kesmesi için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları kesişir. Hayatta yan yana gelmesi imkansız, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. 

Aslı, zorla tutulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışır fakat görmemesi gereken bir şeye şahit olur. Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğunu öğrenir. Namık tarafından Aslı'nın ölüm fermanı imzalanır. Ferhat, Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans verir ama tek bir şartla… Bu 'şart' hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını köklü olarak değiştirecektir.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.