Seren Serengil, kendisine 3 gün hapis kararı aldıran Gülben Ergen'den özür dileyen Erol Köse'yi sert sözlerle eleştirdi. Seren Serengil Köse'yi kastederek; ''Şerefiyle Yatıp Çıkardı'' dedi.

Gülben Ergen katıldığı bir televizyon programında kendisi hakkında iddialarda bulunan ve sosyal medyadan da eleştirilerini sürdüren Erol Köse'yi dava etmiş, 30 gün zorlama hapis cezası talep etmişti.

Mahkeme talebi haklı bularak Köse'yi 3 gün zorlama hapis cezasına çarptırdı.

OLAYIN ARDINDAN EROL KÖSE ÖZÜR DİLEDİ

Karar sonrası sosyal medya hesabından bir video paylaşan Köse videosunda, "Geçtiğimiz dönemde Gülben Ergen'le ilgili itibarsızlaştırma kampanyası başlamış ve kartopu çığa dönüşmüştü. Benim de istemsizce olaya dahilim olduğunu gördüğümden Gülben Ergen ve ailesinden özür dilemeyi vicdani bir sorumluluk olarak görüyorum. Hukuki değil, vicdani olarak" şeklinde konuştu.

Erol Köse'nin bu davranışını Seren Serengil sert sözlerle eleştirdi.

Bir takipçisinin "Erol Köse Gülben Ergen'den özür diledi" yorumuna cevap vererek; "Onun adına üzüldüm. 3 gün değil 3 yıl yatardı şerefiyle girip çıkardı. Ben kadın halimle girdim çıktım. Söylediklerimin hepsi doğru çünkü. Zaten kimse de söyledikleri yüzünden girmedi'' yazdı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.