Protestolarla gündemden düşmeyen tüm dünyanın yakından takip ettiği Cannes Film Festivali yine ilginç anlara sahne oldu.Ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger'i o hareketi şaşkınlık yarattı.

Cannes Film Festivali'nin geleneksel partsisinde 39 yaşındaki şarkıcı Nicole Scherzinger'i ünlü iş adamı Fawaz Gruosi'un kucağında yaşadıkları şoku görenler uzun süre üstlerinden atamadı.

Ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger, Cannes Film Festivali partisinde mücevher tasarımcısı Fawaz Gruosi'un kucağına oturması geceye damga vurdu.

Siyah dantel elbisesiyle 65 yaşındaki ünlü zenginin kucağında pozlar veren eski Pussycat Dolls solisti, daha sonra Paris Hilton'u öpücüklere boğdu.

Scherzinger, Fransız kasabası Villa des Oliviers'te düzenlenen geleneksel partide sahne aldı.

VERDİĞİ CESUR POZLARLA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

The X Factor yarışmasındaki jüri üyesi olan güzel Şarkıcı Nicole Scherzinger, sosyal medya hesabından verdiği cesur pozlarla adından sıkça söz ettiriyor. Hawaii doğumlu şarkıcının fotoğrafları, yüz binlerce beğeni alıyor. Formula 1 şampiyonu Lewis Hamilton ile 7 yıl boyunca aşk yaşayan Scherzinger, şimdilerde Bulgar tenisçi Grigor Dimitrov ile aşk yaşıyor.Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.