22 Temmuz 2018
  • Istanbul 28°
  • Ankara 30°
  • Izmir 35°
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
BIST94.082
Dolar4,7932
Euro5,6125
Altın189,916

Meleklerin Aşkı Fragman - 2. Bölüm - 3. Fragman

Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

Show TV ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ayrıntılar haberimizin detayında...

Başrollerinde Oya Başar, Gülper Özdemir ve Berkay Hardal'ın rol aldığı Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. 

MELEKLERİN AŞKI 2. BÖLÜM 3. FRAGMANI

Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm 3. fragmanında; Yağmur'un Deniz ile yakalanması Melek'i aşık etme planlarını neredeyse bitirme durumuna getirdi. Melek ile konuşup gerçekleri anlatmak ister ancak kendiside olan biteni hatırlamamaktadır.

Melek, Yağmur'a hala çok tepkilidiri ve Deniz'den sonra hemen başka birini bulduğunu düşünür. Melek, Yağmur'u kıskandığı ters davranmaktadır. Melek, 'Annemden duydum biri varmış ama kız bilmiyormuş. Ben konuş derim' sözleri Yağmur'u heyecanlandırır.

Yağmur, Melek'e olan aşkını itiraf edebilecek mi?

Meleklerin Aşkı 2. bölümü ile 12 Temmuz Perşembe akşamı saat 20:00'da Show TV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.