22 Temmuz 2018
  • Istanbul 25°
  • Ankara 17°
  • Izmir 24°
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
BIST94.082
Dolar4,7932
Euro5,6125
Altın189,916

Kocaman Ailem Yeni Bölümü Olan 6. Bölümde Neler Yaşanacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Kocaman Ailem dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

ATV ekranlarında yayınlanan Kocaman Ailem dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? detaylar haberimizde...

Başrollerinde Levent Ülgen, Emre Karayel ve Özge Özder gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kocaman Ailem dizisi 6. bölüm fragmanı yayınlandı.

KOCAMAN AİLEM DİZİ 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kocaman Ailem dizisi 6. bölüm fragmanında; Çocuklar babalarının yanında kalmayı tercih eder ve anneleri onları terkeder.

Hulusi çocuklarına en büyük yalancının kendisi olduğunu söyler ve itirafta bulunur. Hulusi'nin itiraflarının ardından çocuklar onu terk eder ve annelerinden af diler.

Şinasi Nurten'a karşı olan sessizliğini bozar ve artık ona sitem eder. Şinasi, Nurtan'i kendş çocukları olmadığı için yeğenlerinden kıskandığını dile getirir.

Kocaman Ailem 6. bölümü ile 12 Temmuz Perşmebe akşamı saat 20:00'da ATV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.