Kalbimin Sultanı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalbimin Sultanı fragmanı yayınlandı mı? Kalbimin Sultanı dizisi fragmanı yayınlandı mı? Kalbimin Sultanı dizisi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ayrıntılar haberimizin detayında...

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan başrollerinde Ali Ersan Duru, Aleksandra Nikiforova ve Emel Çölgezen'in rol aldığı Kalbimin Sultanı dizisi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

KALBİMİN SULTANI DİZİSİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

Kalbimin Sultanı dizisi 4. bölüm fragmanı 2. yayınlandı. Kalbimin Sultanı dizisi 4. bölüm 2. fragmanında; Anna, Sultana olan duyguları yüzünden ondan kaçmaya devam etmektedir.

SAliha, Anna'dan özür dilememekte inat eder ve bu nedenle cezası devam etmedir. Hoşyar Sultan'ın yeni planı, Saliha'yı daha da büyük sorunlar beklemektedir.

Öte yandan ambarda bulunan ağır yaralı adam bir türlü iyileşemektedir. Dimitri durumu fırsata çevirir ve Anna'dan adamı öldürmesini ister.

Anna, Sultan Mahmud'a kendisi ile ilgili bütün gerçekleri ve tehdit edildiğini anlatmak ister. Ancak işler istediği gibi gitmeyecektir.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.