16 Temmuz 2019
  • Istanbul 27.22°
  • Ankara 28°
  • Izmir 31°
İmsak 03:45
Güneş 05:38
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:42
Yatsı 22:27
BIST98.017
Dolar5,7134
Euro6,413
Altın258,94

İbrahim Tatlıses'ten Ölüm Tehdidi Açıklaması

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, oğlu İdo'nun ölüm tehdidi alması üzerine savcılığa başvurmuştu. Bu olayın basına yansımasının ardından sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

İbrahim Tatlıses'ten Ölüm Tehdidi Açıklaması

Geçtiğimiz gün İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'nun ölüm tehdidi alması ve İbrahim Tatlıses'in savcılığa başvurması magazin gündemine üst sıradan giriş yapmıştı.

Tahdit olayının basına yansımasınına ardından İbrahim Tatlıses konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

İşte o paylaşım;

'Kamuoyunun dikkatine;

Geçen gün oğlum İdo ile ilgili yaşanan tehdit olayının basına yansımış olduğunu görmüş bulunmaktayım. Bu tehdit her baba gibi beni de üzmüş ve etkilemiştir. İbrahim Tatlıses olarak ben zaten bütün evlatlarımın can ve mal güvenliğini korumak için elimden geleni yıllardır yapıyorum. Fakat olayın basına yansıyan halinden bir acziyet içinde olduğumuz izlenimi çıkmaktadır. Herkes şunu bilsin ki; çakallardan, çapsızlardan gelebilecek her türlü tehdit ve saldırılara misliyle cevap verecek gücümüz ve kudretimiz her zaman mevcuttur!

Biz kanun ve nizamlara olan saygımızdan dolayı, yüce Türk adaletine bilgi vermeyi bir vatandaşlık görevi olarak gördük. Bu durumun yanlış anlaşılmaya mahal verecek şekilde haber yapılması bu açıklamayı zorunlu kılmıştır.

Bu doğrultuda medya organlarından böylesine hassas bir olayın haberini yaparken daha dikkatli olmalarını rica ediyorum. Saygılarımla.

İbrahim TATLISES'

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri