22 Temmuz 2018
  • Istanbul 31°
  • Ankara 31°
  • Izmir 35°
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
BIST94.082
Dolar4,7932
Euro5,6125
Altın189,916

Hayati ve Diğerleri Dizisi Yeni Bölümü Olan 5. Bölümde Neler Yaşanacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayati ve Diğerleri dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayati ve Diğerleri 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayati ve Diğerleri fragmanı yayınlandı mı? Hayati ve Diğerleri dizisi fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

Kanal D ekranlarına yayınlanan Hayati ve Diğerleri dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayati ve Diğerleri 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayati ve Diğerleri fragmanı yayınlandı mı? Hayati ve Diğerleri dizisi fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

Başrollerinde Celil Nalçakan ve Günay Karacaoğlu'nun rol aldığı Hayati ve Diğerleri dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

HAYATİ VE DİĞERLERİ 5. BÖLÜM FRAGMANI

Hayati ve Diğerleri 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayati ve Diğerleri 5. bölüm fragmanında; 

Operasyone çıkan Hayati ve beceriksiz ekibi çatışmanın ortasında kalır. Hayati'yi ekibi yüzünden traji-komik durumlar yaşar.

Hayati ve Açelya arasında tatlı bir flörtleşme yaşanır ve duygusal anlamda yakınlık başlar. Ancak Şükran bu ilişkiyi onaylamayacaktır.

Öte yandan Şükran, Hayati için kız arayışına devam eder. Şimdiki adayı ise fotoğrafta gördüğünden çok farklı bir kız. Ne yerse yesin doymayan bir yapısı olan kız Şükran tarafından kesinlikle istenmemektedir.

Hayati ve Diğerleri 5. yeni bölümü ile 10 Temmuz Salı akşamı saat 20:00'da Kanal D'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.


[V-#15877]