22 Temmuz 2018
  • Istanbul 25°
  • Ankara 17°
  • Izmir 24°
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
BIST94.082
Dolar4,7932
Euro5,6125
Altın189,916

Elimi Bırakma Dizisi Fragman - 1. Bölüm - 4. Fragman

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Elimi Bırakma dizisi fragmanı yayınlandı mı? Elimi Bırakma dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Elimi Bırakma fragmanı yayınlandı mı? Elimi Bırakma dizisi konusu nedir? Elimi Bırakma 1. bölüm fragmanı 4. yayınlandı.

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Elimi Bırakma dizisi fragmanı yayınlandı mı? Elimi Bırakma dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Elimi Bırakma fragmanı yayınlandı mı? Elimi Bırakma 1. bölüm 4. fragmanı yayınlandı. 

Başrollerinde Alp Navruz ve Alina Boz'un rol aldığı Elimi Bırakma dizisi 1. bölüm 4. fragmanı yayınlandı.

ELİMİ BIRAKMA 1. BÖLÜM 4. FRAGMANI

Elimi Bırakma dizisi 1. bölüm 4. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma dizisi 1. bölüm 4. fragmanında; Sumru, Azra ile konuşur ve artık kendi yollarına bakmasını ister. Azra ise ne yapacağın şaşırır ve isyan eder. Nereye gidecekleri bilemez halde Mert ile sokakta kalır.

Feride, Serap'a Cenk'in neden gittiğini ve okuldan atıldığın sorar ancak çok öfkelidir. Cenk gelir ve babaannesinin karşısına dikilir. Oğlunun ve oğlunun kokusuna sahip olan Cenk'İn öldüğünü söyler. Feride buna dayanamaz ve Cenk'e tokat atar.

Elimi Bırakma dizisi 1. bölümü ile 22 Temmuz Pazar akşamı saat 20:00'da TRT 1'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.