17 Temmuz 2018
  • Istanbul 26°
  • Ankara 19°
  • Izmir 24°
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
BIST89.744
Dolar4,8352
Euro5,6600
Altın193,389

Meleklerin Aşkı Fragman - 2. Bölüm - 2. Fragman

Show TV ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

Show TV ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ayrıntılar haberimizin detayında...

Başrollerinde Oya Başar, Gülper Özdemir ve Berkay Hardal'ın rol aldığı Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 

MELEKLERİN AŞKI 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Meleklerin Aşkı dizisi 2. bölüm 2. fragmanında; Yağmur'un Deniz ile yakalanması Melek'i aşık etme planlarını neredeyse bitirme durumuna getirdi. Melek ile konuşup gerçekleri anlatmak ister ancak kendiside olan biteni hatırlamamaktadır. Bütün gerçeği Deniz bilmektedir o da kendi çıkarları doğrultusunda hareket eder.

Deniz iyi bir oyunculuk sergiler ve Yağmur bile neredeyse gerçekten sevgili olduklarına inanacak duruma gelir. Rukiye, Yağmur'a akıl veriri ama işler daha da fazla karışır.

Deniz ve Yağmur'un sevgili olmadıkları ortaya çıkar. Evde durumlar sakinlemiştir ancak Necmettin bu duruma pekte inanmaz. Bu nedenle eve gizli kamera yerleştirir ve olan biteni oradan takip edecektir.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Diğer Magazin Haberleri