Emre Altuğ'dan ayrıldıktan sonra adı hiç kimseyle anılmayan iki çocuk annesi ünlü sunucu, oyuncu, manken Çağla Şikel, tekrar anne olmak istiyor.

Podyumlardaki başarısını zamanla ekranlara taşıyan başarılı sunucu oyuncu 2008 yılında ünlü şarkıcı Emre Altuğ ile dünya evine girdi.

2015 yılında boşanan çiftin Kuzey ve Uzay adında iki tane oğulları oldu.Çift mutlu evliliklerini sonlandırsalarda çocukları için hala görüşmeye devam ediyorlar.

Anneliğin en çok yakıştığını düşündüğümüz ünlü isimlerden Çağla Şikel, yazar Ayşe Arman, oyuncu Nilgün Belgün ve şarkıcı Nükhet Duru bir araya geldi.

ANNE OLMAK İSTERİM AMA BABA ADAYIM YOK

39 yaşındaki ünlü sunucu eski eşi Emre Altuğ'la barışmalarının söz konusu olmadığını belirterek; "Herkes bana ''Emre'yle barışmayı düşünür müsün?'' diye soruyor. ''Öyle bir durum yok. Yeniden çocuk sahibi olmak istiyorum ama baba adayı yok" dedi.

ESTETİKSİZ ÇAĞLA ŞİKEL

Podyumların yıllardır aranan modeli olan ünlü manken ayrıca geçtiğimiz gün yaptığı açıklamayla gündeme gelmişti. Şikel 39 yaşında olmasına rağmen henüz hiç estetiği olamdığını dile getirdi.Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.