Ajda Pekkan'ın Aklı Karıştı!

Süperstar Ajda Pekkan, önceki akşam Maslak'ta bir mekanda eğlendi. Mekandan sabaha karşı çıkan Süperstar'ın farklı hareketleri dikkatlerden kaçmadı.

Ajda Pekkan'ın Aklı Karıştı!

Yıllara meydan okuyan, müzik dünyasının divalarından Süperstar Ajda Pekkan, önceki akşam Maslak 1543'te eğlendi. Geçtiğimiz haftalarda bir televizyon programında 'Babam annemi dövüyordu' diye açıklama yapan Ajda Pekkan'a muhabirlerin bu cümlesini hatırlatması üzerine 'Gecenin bu saatinde annem mi babamı dövüyor, babam mı annemi dövüyor, yoksa ben mi onları dövüyorum unuttum' diyerek cevap verdi. Muhabirlerin üst üste gelen sorularına karşılık bunalan Pekkan sorulara yanıtlamadan kendisini bekleyen VIP arasına binerek bulunduğu yerden uzaklaştı. Ajda Pekkan'ın bu hali akıllarda soru işareti bıraktı.

GENÇLİĞİNİ SPORA BORÇLU

Yılların yaşlandıramadığı, aksine günden güne gençleşen ve gençlere taş çıkartan fiziğiyle düşman çatlatan Ajda Pekkan'ın fit vücudunun sırrı günde 5 saat spor yapmak olduğu ortaya çıktı. Yemek yemeyi çok Pekkan'ın evinin mutfağından çıkmadığı da öğrenildi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR