Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya Takipleşiyor!

Hande Erçel ile yeni bir aşka yelken açan Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın adını etiketlediği fotoğraftan kaldırmıştı. Bürsin'in eski aşkını müzik uygulaması Spotify'da halen takip ettiği ortaya çıktı.

26.04.2021-17:12 - (Son Güncelleme: 26.04.2021-17:12)Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya Takipleşiyor!

2019 yılında Serenay Sarıkaya'dan ayrılan oyuncu Kerem Bürsin, bir süredir Hande Erçel ile Maldivler’de tatil yapıyor. Her gün çıkan haberleri ile magazini meşgul eden çiftten Kerem Bürsin’in eski aşkını takip ettiği ortaya çıktı.

YILLAR SONRA ETİKETİ KALDIRDI

Adının aşk dedikodularına karıştığı partneri Hande Erçel ile Maldivler'de tatil yapan Kerem Bürsin, yıllar sonra Serenay Sarıkaya hamlesinde bulundu. Eski aşkı Serenay Sarıkaya ile 2016'da birlikte gittikleri tatilden çekilen bir kareye etiketleyen Bürsin, neredeyse 5 sene sonra 'Serenay Sarıkaya' etiketini kaldırdı.

Konuşulanlara göre de sevgilisinin isminin sürekli Sarıkaya ile anılmasından rahatsız olan Hande Erçel, yakışıklı oyuncuya resti çekti.

KEREM, SPOTİFY'DA SERENAY'I TAKİPTE

Bütün bu gelişmelerin ardından Kerem Bürsin'in eski aşkını popüler müzik uygulaması Spotify'da takip ettiği ortaya çıktı. Bürsin, Spotify'da yalnızca 3 kişiyi takip ediyor. O üç kişiden birisinin de eski aşkı Serenay Sarıkaya olması dikkat çekti.

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya Instagram'da da birbirlerini takip etmeyi sürdürüyor.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal