Yükselen Oğlak burcu, ciddi, sabırlı ve planlı bir kişiliğin ortaya çıkmasında etkilidir. Oğlak’ı yöneten Satürn Yükselen Oğlak’ın da yönetici gezegendir. Yükselen Oğlak Kadını Özellikleri Nelerdir? Yükselen Oğlak Burcunun Olumsuz Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir? İşte tüm merak edilenler...

YÜKSELEN OĞLAK BURCU KADINI

Oğlak burcu kadınlarının güçlü bir kişilikleri vardır ve onlar da bu durumun gayet farkındadırlar. İçlerindeki enerji onlar için engel teşkil edebilecek bir niteliktedir. Macera kadını değildir. Oturup düzgünce düşünmeden kesin bir karara varmaz. Oğlak burcu kadınları yaşantılarında heves ve geçici durumlara asla yer vermez. Partneri oğlak kadınıyla ciddi bir birliktelik düşünmüyorsa oğlak kadını ondan ayrılmayı tercih edecektir.

Oğlak kadını kolay affeder ama kırıldığında da unutmaz. Kırıldığı kişiler üzerine intikam planları kurmaz, iyi yüreklidirler. Erkekler genel olarak fazla zeki olmayan ve sadık kadınları tercih ederken oğlak kadınları da bu uyumu sağlamak için bir nevi rol oynama gereği duyar. Rolleri erkeklerini elde ettikleri anda son bularak evde sözü geçer durumuna yükselebilirler.

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Oğlak Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Tüm enerjisini sağlıklı bir şekilde dünyaya akıtamadığında yükselen Oğlak burcunun olumsuz özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Çok çalışkandırlar. Ancak çalışmaları takdir edilmediğinde veya istedikleri izi bırakamadıklarında, reddedilmişlik hissine kapılırlar. Bu his zamanla katılaşmalarına, kırılma ve incinme korkusu ile soğuk bir görüntü takınmalarına, insanlara karşı duvar örmelerine sebep olabilir. Zamanla insanlar tarafından ulaşılamaz bir kimse haline dönüşebilirler.

Bazen B planı yapma konusunu abartırlar. Her şeyin en kötü ihtimalini düşünürler ve karamsar bir hale gelirler. Kendilerini sıkışmış, asla bulundukları girdaptan çıkamayacakmış gibi hissedebilirler.

Yükselen Oğlak Burcunun Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Fiziksel görünüm bireysel doğum haritalarına göre değişkenlik gösterebilse de, genel olarak yükselen Oğlak burçları belirgin kemikli vücutlara sahiptirler. Dizler, dirsekler, çene kemiği, leğen kemikleri çıkık ve dışarıdan kolayca belli olacak şekildedir. Uzun ve muntazam dişlere sahiptirler.

Genelde kısa boyludurlar. Esmer olma eğilimindedirler.  Saçlar genelde koyu renklerde dalgalı veya kıvırcıktır.

Sesleri kalın, çatallı ve otoriterdir.

 Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın