Başak yükseleni olanlar genellikle çok samimi, hemen hemen her şey hakkında bilgili, dikkatli, keskin, eleştirel ve sabırlıdırlar.Dostluk açısından çok seçicidirler.İşte yükselen başak burcu kadını özellikleri detaylar haberimizde...

YÜKSELEN BAŞAK KADINI

Yükselen burcu Başak olan kişilerin en belirgin özellikleri arasında disiplinli olmaları, yargılama yeteneği ve diplomat olmaları vardır. Adaletli olması ve alçakgönüllü olması en önemli özellikleri arasında bulunmaktadır. Son derece çekici insanlardır. Kafaları çok iyi çalışır. Her şeyi birbirinden ayırt etme özellikleri vardır. Çalışkan olmaları ile hayatlarında sürekli olarak yükselmeye meyillidirler. Her ayrıntıya fazla takılı olmaları, asıl odaklanmaları gereken noktadan uzaklaşmalarına neden olur. Biraz bakış açılarını değiştirmeleri gerekir.

Yükselen burcu Başak olan kişiler sosyal olarak aktif, hoş ve sevilen insanlardır. Açık kişiliklerine rağmen onları tanımak oldukça zordur. Yükseleni Başak olan kişiler güvendiği, içten ve samimi bulduğu kişilere tam olarak kendilerini açar. Fevri olmak, yükselen Başağın oldukça uzağında olan bir davranış biçimidir. Kolay kolay sinirlenmezler ancak kendilerine haksızlık eden kişileri affetmeleri oldukça zordur. Zihinsel olarak gelişmiş olmalarına rağmen kendi düşüncelerine sıkı sıkıya bağlılık gösterir, düşüncelerini değiştirmek hiçte kolay değildir.

Başak Kadının İlişki Hayatı

Konuşmalarıyla sizleri etkisi altına alır ve esprileriyle sizleri kendisine bağlayabilirler. İlişkilerinde öncelik mantıktır. Bu nedenle bir çok erkeği kendine hayran bırakma özelliği de vardır. Çok ayrıntılı düşünür, kolay kolay kimseyi beğenmezler. Oldukça düzgün bir şekilde hareket eder, sorumluluk sahibi ve partnerini hüsrana uğratmazlar. Oldukça duyarlı, zor zaman dostu, yardım severdir. İlişkilerinde ciddi davranır ve karşısındaki insanında kendisine saygı duyması ilk kriterleri içinde yer alır. Başak kadını kolay kolay sevmez bir sevdi mi kolay kolay bırakmaz.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın