Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte yazın fit olabailmek için özellikler kadınlar güvenebilecekleri ve sadece kendilerinin gidebileceği salonları araştııryor.

Sağlıklı yaşamın en temel şartlarından biri sağlıklı beslemeden sonra düzenli spor yapmaktır. 

Çeşit çeşit spor hizmeti sunan kadınlara özel birçok spor merkezi bulunuyor. Spor salonunu doğru seçmek çok önemlidir. 

Spor salonuna üye olmadan önce aletler, eğitmenler ve konum gibi birçok detaya dikkat edilmelidir. 

1- BYOFİT Clubİstanbul'un en iyi otellerinden olan ByOtell içerisinde yer alan Byofit Club, son teknoloji fitness aletleri ve eğitmenler eşliğinde bir program sizi bekliyor.

2- Club First Lady

Avrupa yakasının en gözde semtlerinden Bahçeşehir&Ispartakule'de hizmet veren Club First Lady, kadınların rahatlığı, huzuru, memnuniyeti ve mutluluğu için planlanmış bir salondur.

3- Beylerbeyi PilatesBeylerbeyi'nde hizmet veren salon sadce kadınlara özel olması nedeni ile tercih edilen sor salonları arasında yerini alıyor.

4- B-Fit

Günde sadece 30 dakikada 6 saatlik spor yapmaya eş değer bir çalışma planı sunuyor.

5- Okyanus Sports Center

Yüzme havuzu, sauna ve buhar banyosu, fitness salonu, tuz odası gibi hizmetlerinden üye programlarıyla faydalanabileceğiniz gibi, tek kullanımlık giriş hakkı alarak da hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

6- Yeşilvadi Spor TesisiYüzme Havuzu, Fitness-Cardio Salonu, Spinning, Squash Salonu, Sauna, Solaryum, Masaj Odası, Buhar Odası, Step-Aerobic Salonu, Pilates Salonu, Yoga Salonu, Reformer Salonu, Cimlastik Salonu bulunuyor.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.