19 Ağustos 2019
  • Istanbul 23.89°
  • Ankara 16.11°
  • Izmir 24°
İmsak 04:35
Güneş 06:10
Öğle 13:13
İkindi 17:00
Akşam 20:06
Yatsı 21:35
BIST95.734
Dolar5,589
Euro6,2114
Altın271,28

İstanbul'da Hediyelik Eşya Almak için En Uygun Yerler

İstanbul, her bakımdan çeşitliliğin olduğu bir şehir olması ile beraber, hediyelik eşya bolluğunun da yaşandığı kentlerimizdendir. Peki İstanbul'da sevdiklerinize hediyelik eşya alabileceğiniz yerler nereler? İşte size en kolay yollardan hediyelik alma önerileri.

İstanbul'da Hediyelik Eşya Almak için En Uygun Yerler

İstanbul'da Hediyelik Eşya Almak için En Uygun Yerler

Herkese ve her keseye uygun binlerce malzemenin bulunduğu İstanbul, gerek turistlerin gerekse kendi halkının kolaylıkla alışveriş edeceği yerler arasında. Peki siz sevdiklerinize hediye alırken en sık nerelere gidiyor hangi dükkanlardan hediyelik alıyorsunuz? İşte en pratik ve çok çeşitin olduğu hediyelik eşya mekanları.

HEDİYELİK EŞYA NEREDEN ALINIR?

Eyüp Sultan Çarşı sevdiklerinize kolaylıkla hediye bulabileceğiniz hediyelik eşyalarla dolu bir yerdir. Buradan hediyelik eşyanın yanında taze çekilmiş kahve, lezzetli Türk lokumlarından da satın alarak hediyenizle birlikte ikram edebilrisiniz.

Ekonomik dükkanların oldukça fazla olduğu, binbir çeşit seçenekle dolu olan Karaköy, dostlarınızın zevkine göre hediye bulacağınız mekanlarından biri olabilir.

Bir çok hediyelik şeyi bulacağınız bir han olan ve tursitlerin en sık gittiği yer olan Mısır Çarşısı, Eminönü'nde yok yok denecek kadar çok eşyayı barındıran hediyelik eşya adresiniz olabilir.

 

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

 

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri