Eskimiş Kıyafetlerden Yepyeni Tarz Çıkarın!

Rengi solmuş tşörtler, düğmesi düşmüş gömlekler ya da giymediğiniz jeanler... eskimiş ya da artık eski formunda olmayan giysilerinizi yeniden bambaşka bir stiller hayata döndürün. Eski kıyafetler nasıl değerlendirilir? Modası geçmiş parçaları nasıl günlük trendlere çevirebilirsiniz? Detaylar haberimizde...

Eskimiş Kıyafetlerden Yepyeni Tarz Çıkarın!

Çöpe Atmak Yok! Eskileri Yenileyin

Size artık küçük gelmeye başlayan herşeyi geri dönüşümle yepyeni bir stile çevirin. Eskimiş, modası geçmiş herşeyi gündeminize yeniden getirin ve değişimi yaşayın.

UZUN ETEKLER ELBİSEYE DÖNÜŞÜRÜYOR!

Bir dönem oldukça popüler olan bileklere kadar uzanan etekler artık yerini ya tek parça elbiseye ya da tulumlara bıraktı. İşte bu noktada uzun eteğinizi çöpe atmak yerine eteğinize yeni bir boyut kazandırarak elbiseye dönüştürebilirsiniz. Nasıl mı? Eteğinizin belini çerçeveleyecek şekilde ve göğüs kısmınızı sıkacak şekilde uygun uzunlukta bebe lastiği alın ve eteğinizin bel kısmını içeri dikiş atarak dikin. Straplez bir elbise gibi eteğinizi dizlerinize uzanacak şekilde elbise olarak kullanamaya devam edebilirsiniz!

CEPLERLE SPORTİF BİR GÖRÜNÜM

Tek renk kıyafetleriniz artık size sürekli olarak aynı şeyleri giyiyormuş hissi veriyorsa farklı modellerle kıyafetlerinizi süsleyebilirsiniz. Mesela beyaz bir tişörtün üzerine kullanmadığınız bir kotun ceplerini kesip üzerine dikebilirsiniz. Aynı şekilde farklı bir hava kazandıran bu yöntemi tek renk düz elbiselerinize hatta pantalonlarınızda bile kullanabilirsiniz!

DÜZ KOTTAN SIKILDIYSANIZ

Düz kotlar giymekten sıkıldıysanız hiç öyle farklı farklı modellerdeki tasarım kotlara büyük paralar harcamanıza gerek yok evdeki düz renk bir kotunuzu istediğiniz yerlere maket bıçağı ile farklı uzunluklarda ince yırtıklar oluşturarak sarı veya yeşil gibi boylarla renklendirerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

DANTELLE HAREKET KATIN

Günlük hayatta uzun veya kısa fark etmeksizin bir elbisenizi hareketli bir gece kıyafetine dönüştürebilirsiniz. Hepimiz biliyoruz ki farklı farklı yerlere gitmek için harcayacağınız gece kıyafetleri neredeyse dudak uçuklatıyor. İşte kendi tarzınızda bir gece kıyafeti oluşturmak için size bir fırsat sunuyoruz. Bir kıyafeti hareketli kılan en önemli detay danteldir. straplez bir elbisenizin kollarına veya etek uçlarına dantel dikerek elbisenizi bir gece kıyafetine dönüştürebilirsiniz.

YAPBOZ GÖMLEKLER

Düz gömleklerden sıkılıp biraz hareketli şeyler giyinmeyi tercih ediyorsanız düz gömlediğiniz istediğiniz bölgesini keserek o parçanın yerine gömleğinize uyacak bir renkte dantel dikerek gömleğinize bambaşka bir görünüm verebilirsiniz!

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri