Çalışkanlığıyla ve zekiliğiyle hayatın her alanında başarıyı yakalamış olan başak burcunu bu hafta neler bekliyor? Başak burcunu taşıyanlar bu hafta neler yaşayacak? Bu hafta başak burcu ne gibi değişimlere gidecek? İşte başak burcunun bu hafta her alanda yaşayacağı değişimler...

16-22 NİSAN BAŞAK BURCU

 

Bu hafta başak burcu olanlar kritik dakikalar yaşayacaklar. Gündem yaratacak bazı konuların içerisine dahil olacakalr. Hafta içerisinde ise çevre ve arkadaşlarıyla yakınlaşan başak burcu olanlar kendilerini çok güçlü hissedecekler. 

Kuracakları yakın ilşkiler başak burcu olanlara fikir verecek. Başak burcu kişileri arkadaşlarından fikir alacak ve bu fikirler kariyer hayatında onu etkileyecek.

İkna kabiliyeti yüksek olan başak burcu taşıyıcıları satış ve pazarlama alanında bu yeteneğini ön plana çıkaracak. İkna kabiliyeti başak burcu olanların iş hayatında yükselmesine neden olacak. 

Özel hayatlarında yalnız olan başak burcu kişileri güzel sürprizler yaşayacak. Aşk hayatında hareketlilik olacak. Bu karşlaşmaları katılacakları bir organizasyonda yaşayacak olan başak burcu taşıyıcıları gelecek tekliflere hazır olmalıdır. 

Karşı tarafdan gelecek hızlı adımlar başak burcu olanları korkutsada tekliflere nazikçe yaklaşmalıdır.

Haftanın Mottosu:

“Giderek güçleniyorum çünkü zayıflıklarımı biliyorum. Daima ilerliyorum çünkü her güne yeni bir umutla uyanıyorum."

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın