Liderlik havasında olan ve kibirli olan yönüyle kıskanılan aslan burcu taşıyıcıları bu hafta neler yaşayacak? Aslan burcu olanları bu hafta bekleyen değişim ne? Aslan burcunun çevresinde ve ilişkilerinde yaşayacağı değişimler haberimizde saklı. İşte aslan burcu taşıyıcılarının yaşayacağı değişimler...

16-22 NİSAN ASLAN BURCU

Bu hafta aslan burcu olanları büyük yüzleşmeler bekliyor. Geçmişte yaşadıkları bazı konularda yüzleşme fırsatı bulacak olan aslan burcu taşıyıcıları bazı konularda elini taşın altına koymak zorunda kalacaklar. 

Aslan burcu olanlar bu hafta korkularıyla yüzleşecekler. Yaşamaya korktuğu şeyleri yaşayacaklar. Korkularıyla yüzleşemeyen aslan burcu bireyler bunun olumsuz yansımalarını yakın çevreleriyle olan ilşkilerinde ve kariyer alanında görecekler. 

Yaşamlarının her alanına değinen bu korkularını yenmeleri gerekiyor. Bu hafta korkularını yenmek için çaba harcayan aslan burcu taşıyıcıları büyük beklenti içine girecekler.

Kariyer alanında yüksek beklenti içerisine giren aslan burcu taşıyıcıları bu beklentiler yüzünden önemli şeyleri kaybedebilirler.

Yakın çevresine bu hafta dikkat etmesi gereken aslan burcu olan bireylermaddi konularda çevresi tarafından aldatılabilir. Bu hafta uyanık olması gereken aslan burcu kişileri oynanacak oyunlara dikkat etmelidir.

Haftanın Mottosu:

“Kendinizi bir korkuya karşı savunmak, gün gelip onun tarafından ele geçirilmenizi garantilemekten başka bir şey değildir. Korkularla yüzleşmek gerekir.'

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın