İstanbul'da Toplu Taşımadan Gelen Görüntüler Pes Dedirtti!

İBB'nin sefer yetersizliği salgınla mücadele sürecini baltalıyor. İstanbul'da sabah saatlerinde toplu taşıma ve duraklarında oldukça kalabalık yaşandı. Bahçelievler' de İETT ile özel halk otobüslerini kullananların ve araç içinde olanların iğne atsan yere düşmeyecek halde yaptıkları yolculukları kan dondurdu.

27.10.2020-11:11 - (Son Güncelleme: 27.10.2020-11:12)İstanbul'da Toplu Taşımadan Gelen Görüntüler Pes Dedirtti!

İstanbul'da iş yerine gidecek olan vatandaşların mesai başlangıç saatlerinde toplu taşıma araçları ile durakları oldukça kalabalıktı.

Bahçelievler Yenibosna'da İETT ile özel halk otobüslerini kullanan vatandaşların ve otobüs içerisinde olan vatandaşların sosyal mesafe kuralına uymadıkları görüldü.Toplu taşıma araçlarına binen vatandaşların sosyal mesafeyi muhafaza etmeden otobüslere bindiği ve araç kapılarında yoğunluk oluşturduğu görüldü.METROBÜSTE DE DURUM FARKSIZ

Metrobüs duraklarında kısmi bir kalabalık gözlemlendi.Bilhassa üst geçit ile girişlerde fiziki mesafe kuralı yokmuş gibi hareket edildiği görüldü.Bu duruma maruz kalan vatandaşlar vaka sayısını düşmesi için kurallara riayet edilmesini istedi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR