İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar'ı Ziyaret Etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Baykar Teknik Müdürü (CTO) ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar'ı ziyaret etti.

10.08.2019-09:21 - (Son Güncelleme: 10.08.2019-09:17)İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar'ı Ziyaret Etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Baykar Teknik Müdürü (CTO) ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar'ı Hadımköy’deki İnsansız Hava Aracı (İHA) üretim fabrikasında ziyaret etti.

OdaTV'nin aktardığına göre: Geçen hafta perşembe günü yapılan ziyarette, Ekrem İmamoğlu’nun ekibinde Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün de vardı. Ziyarette, Selçuk Bayraktar’ın haricinde babası Özdemir Bayraktar ve FETÖ’nün Balyoz kumpasıyla mağdur edilmiş bir komutanın da olduğu bildirildi.

"GÜZEL HİZMETLER YAPIYORSUNUZ"

Bayraktar’ın Ekrem İmamoğlu ve heyetine üretilen İHA ve SİHA’ları tanıttığı bunun haricinde Selçuk Bayraktar'ın mütevelli heyeti başkanı olduğu Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı'nın (T3 Vakfı) konuşulduğu bildirildi.

Görüşmede, İmamoğlu’nun Bayraktar’a “İyi işler yapan kamuya faydası olan vakıfları diğerlerinden ayırırız. Anlatımınıza bakınca siz de güzel işler yapıyorsunuz” dediği bildirildi.

Daha önce gündeme geldiği üzere T3 Vakfı’nın İBB’den maddi destek almadığının altı çizilirken, Selçuk Bayraktar'ın TEKNOFEST için lojistik talepte bulunduğu bildirildi. İBB’nin de T3 Vakfı’nın taleplerini onayladığı gelen bilgiler içinde.

Son Dakika Gündem Haberleriiçin aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR